Piczer otrzymał nagrodę
Źródło: pixabay/_Alicja_

Podczas kwarantanny pomagał starszej pani przynosząc jej artykuły pierwszej potrzeby. Pinczer został nagrodzony

17 Sierpnia 2020

Pinczer o imieniu Luigi na czas kwarantanny stał się kurierem. Psiak posłusznie wykonywał polecenia swojej właścicielki, za swoje czyny został nagrodzony. Zwierzak dostarczał artykuły pierwszej potrzeby matce swojej opiekunki. Kobiety postanowiły kontaktować się przez psa na czas koronawirusa.

Pinczer Luigi otrzymał nagrodę za swoje bohaterskie zachowanie. Jak poinformował dziennik "Corriere della Sera", 10-letni pies zanosił matce swojej właścicielki gazety i artykuły pierwszej potrzeby. Kobieta nie chciała narażać zdrowia rodzicielki. Aby pomagać starszej matce, wykorzystała do tego psa, któremu do plecaka pakowała potrzebne artykuły. Zwierzak wszystkie dostarczył, żadnego nie zgubił.

Córka Łowcy Krokodyli pochwaliła się radosną nowiną. Bindi Irwin jest w ciążyCórka Łowcy Krokodyli pochwaliła się radosną nowiną. Bindi Irwin jest w ciążyCzytaj dalej

Pinczer otrzymał nagrodę

Kobieta wraz z matką mieszkają w miejscowości Feltre w w prowincji Belluno we Włoszech. Przypomnijmy, że ten kraj obok Wielkiej Brytanii i Hiszpanii został najmocniej dotknięty przez koronawirusa w Europie. Choć wirus osłabł, Włosi wciąż muszą uważać. W ostatnich dniach tamtejszy rząd wprowadził obowiązek maseczek w godzinach od 18 do 6 rano w miejscach publicznych. Zostały też zamknięte dyskoteki, co może okazał się tragiczne w skutkach dla właścicieli tych lokali.

DZISIAJ GRZEJE:1. 4-letnia dziewczynka kontra 6 głodnych pitbulli. Rodzice nie mieli nad nimi kontroli
2. Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile

W ciężkich czasach zawsze można liczyć na wsparcie naszych psich przyjaciół. Udowodnił to 10-letni pinczer, który dostarczał artykuły pierwszej potrzeby matce swojej właścicielki. Psiak za swoje zachowanie został nagrodzony. Tamtejsze media nagradzają zwierzaki za wierność i służbę już od prawie 60 lat.

- Historia tego niezwykłego psa, który naprawdę pomógł ludziom, wniosła sporo radości - podkreśliło stowarzyszenie przyznające nagrodę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyszedł na pogrzeb swojego pana. Chwilę później wydarzyła się niesamowita rzecz, żałobnicy nie wierzyli własnym oczom
  2. Syn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu. Gwiazdor disco polo postanowił go odbić bez pomocy policji
  3. Zaopiekowali się bardzo wychudzonym husky. Kiedy poczuł się lepiej, zmienił się nie do poznania
  4. Malutkie kotki prawie zostały sierotami. Niebywałe, co dla nich zrobił owczarek niemiecki
  5. Czy można spać z psem w łóżku? Właściciele zwierzaków nie ucieszą się z tych słów
  6. Nie miał żadnych szans, dwie osoby ledwo przeżyły. Koszmar u naszych sąsiadów

Źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł