Wyżły chcą jak najszybciej poznać malucha
Źródło: instagram/frametheweim

Pieski poznały nowego członka rodziny, czekały na to aż 9 miesięcy. Ich reakcja chwyta za serce

13 Sierpnia 2020

Pieski nie mogły się doczekać chwili, w której ich ciężarna opiekunka nareszcie urodzi długo wyczekiwane niemowlę. Po 9 miesiącach ich życzenie się spełniło - nareszcie mogły poznać nowego członka rodziny. Od razu go pokochały.

Pieski rasy wyżeł weimarski mieszkały pod jednym dachem wraz ze swoją właścicielką, której brzuch powiększał się z każdym tygodniem. Kobieta spodziewała się dziecka, a termin porodu zbliżał się dużymi krokami. Wiele osób obawia się zachowania swoich pupili w stosunku do nowych członków rodziny. Przyszłych rodziców interesuje reakcja psów i kotów na bezbronne niemowlę, które pewnego dnia niespodziewanie pojawia się w domu i odwraca uwagę dorosłych od ich zazdrosnych czworonogów. Zapewne nad tą samą kwestią zastanawiała się opiekunka wyżłów, lecz jej wątpliwości wkrótce zostały rozwiane.

Owczarek niemiecki bardzo się przestraszył, gdzie był jego właściciel? Bezcenna reakcja psiakaOwczarek niemiecki bardzo się przestraszył, gdzie był jego właściciel? Bezcenna reakcja psiakaCzytaj dalej

Pieski wyczekiwały narodzin dziecka

Pies i niemowlę - czy to na pewno dobrana para? Okazuje się, że tak, a przynajmniej jest tak w wypadku wyżłów weimarskich pewnej kobiety. Psiaki od początku ciąży swojej pani bardzo się niecierpliwiły i radośnie wyczekiwały, kiedy ich opiekunka przyniesie do domu słodkie i mięciutkie w dotyku niemowlę. Dosłownie nie odstępowały jej na krok! Kiedy brzuch opiekunki urósł do ogromnych rozmiarów jej pupile miały w zwyczaju kłaść się na jej kolanach i pomrukiwać z zadowoleniem. Wyczuwały, że szczęśliwy dzień nadejdzie już wkrótce.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kotka robi najpiękniejsze prezenty. Zawstydziła wszystkich romantyków
2. Porażające wideo z Tatr, uchwycono dziwaczne zwierzę. Internauci zachodzą w głowę, czym jest

Pewnego dnia przyszła mama poczuła, że to jej dziecko spieszy się, żeby wyjść na świat. Kobieta pojechała do szpitala i musiała zostawić swoje psiaki w niepewności, jednakże niedługo potem wróciła do domu w towarzystwie przeuroczego niemowlęcia. Reakcja jej psów utwierdziła ją w przekonaniu, że nie musi się martwić o to, czy maluch dogada się ze zwierzętami. Wyżły traktowały chłopca jak własne dziecko i wykorzystywały każdą możliwą okazję do wspólnych drzemek i przytulanek. Nie przeszkadzało im to, że dzieciaczek wciąż nie ma wyczucia w obchodzeniu się z nimi, pozwalały mu na ciąganie za uszy, a w trakcie zabaw dawały mu słodkie całusy. Co za przepiękna miłość!

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażenia
  2. Kultowy sklep z "Rancza" do tej pory sprzedaje słynne "Mamroty". Co słychać w Wilkowyjach po latach?
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Niewyobrażalna tragedia w Malborku. 30-latka nie żyje

Źródło: webniusy.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł