piesek na kanapie
Źródło: Reddit.com Batman__10

Czy potrafisz znaleźć puchatego pieska? Zagadka dla bystrzaków, nie każdy potrafi ją rozwiązać

26 Czerwca 2020

Piesek ukrył się w pokoju, nawet właściciele mieli problem, aby go znaleźć. Zwierzę zamieniło się w kameleona i wtopiło w pomieszczenie - najwidoczniej nie chciało, aby je zaczepiano. Zobacz całe zdjęcie i rozwiąż łamigłówkę z psiakiem. Czy widzisz go na tej fotce, a może jednak wcale nie ma tu pieska?

Niedawno na portalu Reddit właściciel pochwalił się świetnym zdjęciem. Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że pokazał swój pokój, prawda jest jednak zupełnie inna. Opiekun uwiecznił na zdjęciu swojego puszystego psiaka, który wtopił się w otoczenie. Zwykłe zdjęcie z miejsca stało się łamigłówką na całym świecie. Okazuje się, że nie każdy jest w stanie od razu znaleźć puszystego pieska. Czy jesteś spostrzegawczy, a może potrzebujesz skorzystać z podpowiedzi?

Przesłodki kot schował się pod poduszką. Czy Wasze zwierzaki też inaczej używają rzeczy, które im dacie?Przesłodki kot schował się pod poduszką. Czy Wasze zwierzaki też inaczej używają rzeczy, które im dacie?Czytaj dalej

Zagadka z pieskiem. Gdzie jest zwierzę?

Piesek świetnie wybrał sobie kryjówkę, nawet najbardziej spostrzegawczy nie są w stanie go dostrzec. Psiak wtopił się w pomieszczenie, a wszystko za sprawą jego puszystej sierści. Czworonóg skrył się w pokoju, ale być może wcale nie miał nawet takiego zamiaru. Jednak jego puszysta sierść pozwoliła mu wtopić się w miejsce. Jeśli jeszcze nie widzicie pieska, poszukajcie jego oczu!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
2. Na zdjęciu ukrywa się pies. 90% osób nie potrafi go znaleźć

Pies ma czarne oczy, które wyraźnie błyszczą. To właśnie dzięki nim możemy znaleźć czworonoga, który schował się w pokoju. Czy psiak jest gdzieś przy książkach, a może przy półce? Nic bardziej mylnego! Zwierzę "schowało się" na fotelu. Jego sierść jest bardzo podobna do faktury materiału, który leży na meblu.

Czy od razu zobaczyliście pieska, a może mieliście problemy? Jeśli chcecie rozwiązać trudniejsze zagadki - sprawdźcie tę o słoniach czy kobiecie i kici.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

piesekPiesek schował się w pokoju
Reddit.com Batman__10

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  3. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  4. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł