Sylwia Bomba z córką i dzieckiem
Źródło: instagram/sylwiabomba

Córeczka gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" na spacerze z pieskiem. Co to za rasa?

25 Maja 2020

Sylwia Bomba z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się pięknym zdjęciem w sieci. Na nim jej mała córka karmi psiaka. Co to za rasa zwierzaka?

Sylwia Bomba z programu na TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" często dzieli się zdjęciami swojej córki w sieci. Przypomnijmy, w grudnia 2018 roku fotografka po raz pierwszy została mamą. Urodziła dziewczynkę, która otrzymała na imię Antonina, zdrobniale Tosia. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców, którzy każdą wolną chwilę poświęcają wychowaniu i wspólnym zabawom. Ostatnio młoda mama udała się z córką na spacer. Towarzyszył im pewien psiak, który wyglądał jak mały niedźwiadek!

Czy Sylwia Bomba ma psa?

- Tosia uwielbia wszystkie pieski, a pieski uwielbiają Tosię. Głównie dlatego, ze Tosia karmi je nawet wtedy gdy pieski już ledwo stoją z przejedzenia - napisała celebrytka na Instagramie.

I dołączyła dwa zdjęcia dziewczynki z pieskiem rasy pomeranian! Zwierzę najprawdopodobniej należy do gwiazdy, ponieważ już kilka tygodni wcześniej widzieliśmy jego zdjęcie na Instagramie. Niestety, Sylwia nie zdradziła imienia pupila, ani nie powiedziała, od kiedy go ma czy z jakiej hodowli adoptowała.

Sylwia Bomba ma szpica miniaturowego?

Pomeranian, inaczej szpic miniaturowy to mały psiak w typie lisowatym. Zwierzę tej rasy jest bardzo towarzyskie, szybko przywiązuje się do właściciela, choć czasami bywa uparte. Pomeranian jest bardzo aktywny i uwielbia uprawiać różnego rodzaju sporty. Ale czy nadaje się dla domatora? Nie ma żadnych przeciwwskazań.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mogą przyjść do Ciebie i wlepić mandat za zwierzaka. Ile?
2. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia

Niewielki pies waży od 2 do 4 kilogramów i ma maksymalnie 30 cm wzrostu. Należy oczywiście pamiętać, aby tak małych zwierzaków nie traktować jak zabawki. Z każdym psem należy obchodzić się z szacunkiem.

Zobaczcie urocze zdjęcia Tosi i jej pupila. My jesteśmy zachwyceni!

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu skrył się puchaty piesek, widzisz? Zagadka dla bystrzaków, nawet właściciele nie potrafili go znaleźć
  2. Mały jelonek pojawił się na ganku. Niespotykana reakcja kota
  3. Znalazł pitbulla w krytycznym stanie. Lekarka była wstrząśnięta jego widokiem
  4. Klacz cudem uniknęła śmierci. Teraz potrzebuje leczenia, można pomóc
  5. Porzucili suczkę w zaawansowanej ciąży. Musiała urodzić w krzakach w lesie
  6. Niezwykły kot urodził się z dwoma pyszczkami. Kilka dni później właścicielka przekazała smutną wiadomość

Źródło: Instagram

Następny artykuł