Porzucony piesek znalazł nowy dom i swoje powołanie,
Źródło: pawmygosh.co/Sabrina Plannerer

Porzucony piesek stracił dom nad głową. Dzięki ludziom o dobrych sercach znalazł w życiu nowe powołanie

23 Września 2020

Piesek porzucony przez swoich właścicieli błąkał się w okolicy Mogi das Cruzes w Brazylii. Zwierzaka znalazła jednak para, która postanowiła się nim zająć. Dzięki nim piesek nie tylko znalazł nowy dom. Sabrina Plannerer i jej partner w zaskakujący sposób pomogli pieskowi znaleźć pracę.

Piesek samotnie błąkał się po brazylijskim mieście. Ludzie, którzy go znaleźli, szybko odkryli, że został porzucony przez swoich poprzednich właścicieli. Na szczęście psiak trafił na ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny, dzięki czemu jego los szybko się odmienił. Para miłośników czworonogów nie przegoniła zwierzaka, ani nie chciała go oddać w ręce innych ludzi. Postanowiła go przygarnąć i zadbała o to, by niczego mu nie zabrakło.

Kotek za nic nie chce oddać swojego smoczka. Można się popłakać ze śmiechuKotek za nic nie chce oddać swojego smoczka. Można się popłakać ze śmiechuCzytaj dalej

Piesek został znaleziony przez parę, która dała mu dach nad głową i pomogła znaleźć powołanie

Piesek został przez nich zabrany do weterynarza, dostał swoją własną budę, smycz na spacery i odpowiednią karmę. W tym samym czasie, kiedy w życiu Sabriny i jej partnera pojawił się piesek, para przygotowywała się do otworzenia własnego biznesu. Jej historia jest cudowną inspiracją dla wszystkich, którzy zastanawiają się, w jaki sposób ich czworonożny przyjaciel może odnaleźć się w miejscu pracy swojego właściciela.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mężczyzna zbliża się do psa żyjącego na ulicy. Nie do wiary, co robi chwilę później, wszystko nagrał monitoring
2. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
3. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki

Sabrina Plannerer i jej partner kupili stację benzynową Shell, która była w budowie w momencie, gdy w pobliżu zaczął się szwendać Negão. Gdy prace zostały ukończone, pies został niejako zatrudniony - wszystko przez to, że stacja działa przez cały dzień. W takiej sytuacji opieka nad zwierzakiem mogła być w końcu dość trudna. Piesek dostał jednak specjalna plakietkę oraz był oczywiście traktowany zupełnie inaczej niż reszta pracowników. Jego właściciele bardzo martwili się tym, czy tłoczne i głośne miejsce będzie dla niego odpowiednie, ale Negão świetnie się w nim odnalazł - dostał nawet własną plakietkę. Klienci go uwielbiają, a Sabrina zadbała o to, by na stacji zawsze było tylu pracowników, aby ktoś mógł wyjść z psiakiem na spacer.

Co sądzicie o pieskach w miejscach, gdzie załatwiamy codzienne sprawunki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pie
pawmygosh.co/Sabrina Plannerer

Piesek
pawmygosh.co/Sabrina Plannerer

Piesekpawmygosh.co/Sabrina Plannerer

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Weszła do mieszkania i zobaczyła męża z psem. Natychmiast chwyciła za telefon, wszystko się nagrało
  3. Właściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powód
  4. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki
  5. Nagrano niezwykłe spotkanie w Disneylandzie. Labrador nie mógł uwierzyć, że nareszcie zobaczył swojego idola
  6. Smutne wieści o siostrze Justyny Steczkowskiej. Miała świętować rocznicę ślubu w Grecji, nie przewidziała jednego

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł