piesek
Źródło: instagram.com/picassothewonkyandwacku/

Piesek urodził się z wyjątkowym pyszczkiem. Pokazał wszystkim, że nie ma nic złego w byciu innym

16 Września 2020

Piesek przyszedł na świat z wyjątkowym pyszczkiem. Większość ludzi, gdy go widzi zastanawia się, czy wszystko z nim w porządku i czy nie cierpi z powodu swojej nietypowej aparycji. Ale Picasso tak po prostu wygląda. Jego historia udowadnia, że nie ma nic złego w byciu innym niż wszyscy. To prawdziwa inspiracja.

Piesek o uroczym pyszczku nie zawsze miał łatwo w życiu. Gdy przyszedł na świat nie spodobał się potencjalnym właścicielom. Trafił więc do schroniska, gdzie czekał w kolejce do eutanazji. Szczeniak jednak miał szczęście. Dostrzegła go kobieta, która dała mu wszystko, czego pies może zapragnąć. Przez swój wyjątkowy wygląd stał się prawdziwą gwiazdą, a jego życie odmieniło się o 180 stopni.

Maleńki buldog awanturuje się z mamą. Właścicielka nagrała uroczy akt buntuMaleńki buldog awanturuje się z mamą. Właścicielka nagrała uroczy akt buntuCzytaj dalej

Piesek z nietypowym pyszczkiem

Liesl Wilhardt prowadzi własną fundację ratującą psy przed uśpieniem i znajdującą im kochające domy. Zupełnym zbiegiem okoliczności napisała do schroniska, w którym przebywał Picasso - wtedy jeszcze bezimienny - i zapytała, czy nie mają jakichś niepełnosprawnych psów. Gdy tylko zobaczyła zdjęcie psiaka z wygiętym pyszczkiem, zakochała się. Postanowiła, że musi go uratować i zapewnić mu nowy dom.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego psy i koty się nie lubią? Powody wcale nie są oczywiste
2.Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Golden retriever przyłapany na gorącym uczynku. Jego przeprosiny topią serca

Pies Picasso

Przygarnęła więc niechcianego psa i nadała mu imię Picasso, jako że przez swój pyszczek wygląda zupełnie jak obraz artysty. Niedługo później okazało się, że piesek ma brata, który również znajdował się w schronisku. Liesl bez wahania postanowiła więc przygarnąć także jego i nadała mu jedyne pasujące imię - Pablo. Chciała znaleźć braciom nowy dom, jednak okazało się to naprawdę trudne. Picasso cieszył się ogromną popularnością, jednak Pablo niekoniecznie, wiedziała, że nie może ich rozdzielić. Postanowiła więc, że wytrenuje psy, by wspólnie mogły pomagać ludziom z niepełnosprawnościami. Psi bracia cieszyli się treningami, a w czasie wolnym spędzali razem każdą wolną chwilę. Jednak pewnego dnia stało się coś strasznego. Podczas spaceru, Pablo nagle upadł na ziemię i umarł. Picasso bardzo źle przeżył śmierć swojej bratniej duszy. Miał kompletnie złamane serce, a jego opiekunka nie mogła się zdobyć na zmuszanie go do dalszych treningów. Wtedy musiała podjąć ważną decyzję.

Widząc smutek psa, nie mogła postąpić inaczej, niż sama go przygarnąć. Kochała Picassa i nie mogła patrzeć na jego cierpienie. Uznała więc, że jedyna rzecz, która może mu pomóc to dołączenie do jej rodziny 9 uratowanych psów. Wtedy piesek zaczął się znów otwierać i odzyskał radość życia. Dziś jest częścią dużej, szczęśliwej rodziny, a jego właścicielka kocha go, jak nikt inny.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Psy były więzione latami w laboratorium. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy wypuszczono je na spacer
  4. Dlaczego kot mnie liże? Powody mogą Cię zaskoczyć
  5. Właścicielka suczki bije się w pierś. Tragiczna pomyłka kosztowała pupila życie, porażające
  6. Daniel Martyniuk nie miał wyboru. Oficjalnie przeprasza, tym razem przesadził, wszystko przez opinie o hotelu

źródło: boredpanda.com, thedodo.com

Następny artykuł