z ostatniej chwili
Źródło: swiatzwierzat.pl

W opolskim pies rzucił się na ośmiolatkę. Przewieziono ją helikopterem do szpitala

14 Listopada 2020

Pies zaatakował ośmiolatkę. Do tragicznego zdarzenia doszło w Wierzbniu niedaleko Nysy w woj. opolskim. Jak poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, dziecko z obrażeniami ciała przetransportowano śmigłowcem do szpitala.

Pies pogryzł 8-letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w Wierzbniu koło Nysy.

Wizyta malutkiego kota u weterynarza stała się walką o przetrwanie. Nikt tego nie przewidziałWizyta malutkiego kota u weterynarza stała się walką o przetrwanie. Nikt tego nie przewidziałCzytaj dalej

Opolskie: Pies pogryzł dziecko

Obrażenia były na tyle poważne, że do dziecka należało wezwać służby ratunkowe. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko trafiło do szpitala. Na tę chwilę nie wiadomo, jaki jest stan zdrowia ośmiolatki.

Nie wiadomo również jakiej rasy był pies oraz czy miał odpowiednie szczepienia. Czy zwierzę zerwało się ze smyczy? Czy pies znał ośmiolatkę?

Szczegóły będzie wyjaśniała policja.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mama powiedziała córkom, że nie dostaną wymarzonego psa. Zapanowała histeria, wtedy ojciec zrobił niezwykłą rzecz
2. Poruszające słowa właściciela spalonego mieszkania. Jego lokal został podpalony podczas Marszu Niepodległości
3. 14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrał

Kolejny przypadek pogryzienia przez psa w 2020 roku

To już kolejny przypadek w tym roku, kiedy pies pogryzł małe dziecko. Ostatnio informowaliśmy Was o agresywnym psie, który rzucił się na swoją sąsiadkę, 13-letnią Igę. Według relacji policjantów zwierzę już wcześniej wykazywało wzmożoną agresję. Właściciele nie mieli jednak nic sobie do zarzucenia.

Kilka tygodni temu głośno było też o ataku dwóch pitbulli na 12-letnia Kamilka w Przemyślu. Dziecko odwiedziło swojego 11-letniego kolegę w domu, kiedy to psy rzuciły się na chłopca. Niestety, po kilku dniach walki o życie w szpitalu, Kamilek zmarł.

Agresywne pitbulle, które zagryzły dziecko zostały odebrane właścicielom i trafiły do schroniska. Wciąż waży się ich los. Prawdopodobnie zostaną uśpione.

14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrał14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Niestety, zła wiadomość dla Polaków wracających do kraju. Tysiące ludzi może mieć problemy w podróży
  3. Czy masz lampę solną w domu? Wiele osób nie wie, że popularna ozdoba jest śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt, lepiej uważać
  4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
  5. Piesek chihuahua boi się spać sam. Tylko jedna rzecz pozwala mu pokonać lęk, wideo rozczuli każdego
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Niezwykle popularna aplikacja okazała się wielkim oszustwem. Ponad milion zarażonych urządzeń, Polska na liście

źródła: polsatnews.pl

Następny artykuł