GOPR
Źródło: faceboo/gopr Bieszczady

Dramatyczne odkrycie psa GOPR-owców. Niestety, potwierdziło się najgorsze

8 Stycznia 2021

Ratownicy z GOPR Bieszczady poinformowali o smutnym odkryciu. Otrzymali zgłoszenie dotyczące poszukiwania zaginionego mężczyzny. Z pomocą psa odnaleźli poszukiwanego, ale ten nie żył.

Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w swoich akacjach poszukiwawczych często wykorzystuje psy. Zwierzęta są doskonale przeszkolone do różnych akcji. Najczęściej podejmują prace poszukiwawcze osób zagubionych. Dzięki świetnemu węchowi, psy potrafią tropić kogoś przez wiele kilometrów. Niestety, nie zawsze udaje im się dotrzeć do żywej osoby.

Pies GOPR-owców odnalazł ciało

- Otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie, które również dotyczyło poszukiwań mieszkańca Krosna. Z przekazanych informacji przez policję wynikało, iż na parkingu przy rezerwacie Prządki koło Odrzykonia znajduje się samochód zaginionego mężczyzny - czytamy na Facebooku GOPR Bieszczady.

- Po przybyciu na miejsce – ratownicy Gopr wraz z psem ratowniczym GOPR przystąpili do przeszukania terenu leśnego w obrębie parkingu. Niestety, nieopodal parkingu, w trudno dostępnym terenie, pies ratowniczy Grupy Bieszczadzkiej GOPR - Chilly odnalazł zwłoki poszukiwanego mężczyzny -dodają dalej ratownicy.

Ratownikom pozostał smutny obowiązek transportu quadem ciała mężczyzny. Nie podano więcej informacji dot. tej osoby.

Malutkie kociątko jest postrachem całej lecznicy. Nagrano groźne starcie z weterynarzemMalutkie kociątko jest postrachem całej lecznicy. Nagrano groźne starcie z weterynarzemCzytaj dalej

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł