suczka na drodze umiera z zimna, skandal i okropne
Źródło: youtube/paws rescue

Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły

18 Września 2020

Pies siedział na rondzie na środku drogi. Zwierzę marzło, ponieważ lał deszcz. Siedziało w błocie, nie mogło się nawet ruszyć. Czworonóg błagalnym wzrokiem próbował ściągnąć na siebie wzrok kierowców, jednak nikt nie chciał się zatrzymać. Dopiero miłośnik zwierząt, właściciel schroniska wysiadł ze swojego auta, aby mu pomóc. Choć wyznał, że jego przytulisko jest przepełnione, to nie może zostawić zwierzaka w potrzebie.

Pies był bardzo przestraszony, ale pozwolił się pogłaskać. Wyglądało to tak, jakby czekał na śmierć od bardzo dawna. Suczka była przemarznięta, zmęczona, chora oraz głodna! Ktoś zostawił ją na pastwę losu. Niestety nie był obok żadnej kartki, zwierzę nie miało też obroży, o czipie można było tylko pomarzyć. Mężczyzna owinął bandażem pyszczek czworonoga i zabrał go do swojego auta. Szybko spostrzegł, że suczka ma problemy z chodzeniem. Coś stało się w jej tylną łapę.

Piątka dla zwierząt wejdzie w życie, ale ze skandalicznym zapisem. Co napisano drobnym maczkiem?Piątka dla zwierząt wejdzie w życie, ale ze skandalicznym zapisem. Co napisano drobnym maczkiem?Czytaj dalej

Suczka została potrącona przez auto

Suczka została zabrana do schroniska, gdzie wykąpano ją z błota, kurzu, brudu. W jej oczach wciąż było widać ogromny smutek. Psiak nie mógł pogodzić się z tym, jak kilka dni, a może tygodni temu został okropnie potraktowany przez człowieka. Suczka pozwalała się dotykać, nie sprawiała żadnych kłopotów. Była taka bezbronna i niewinna, ciężko powstrzymać łzy widząc jej cierpienie. Wiedziała, że musi zaufać osobom, które się nią opiekują. Gdyby nie one być może już byłoby po niej. Niestety, bezdomne psy często są mijane przez ludzi. Do okropnych sytuacji dochodzi nie tylko poza granicami naszego kraju. Ostatnio Polacy przez 3 dni mijali kundelka w potrzebie, który leżał w rowie i nie miał siły się ruszać.

Psiak otrzymał na imię Aram Ziba. U weterynarza okazało się, że ma złamaną miednicę. Suczka prawdopodobnie została potrącona przez samochód, którego kierowca nie udzielił pomocy. Zwierzęciu starczyło siły tylko na wejście do środka ronda. Tam czekało już na śmierć.

DZISIAJ GRZEJE:1. Myśleli, że ratują szczeniaki labradora. Kiedy lekarz powiedział im prawdę, odebrało im mowę
2.Nagle zauważyli najdziwniejsze zwierzę świata. Nie mogli uwierzyć własnym oczom, zdjęcia zwalają z nóg
3. Kot wskoczył do wanny z wodą i nakrył się pianą. Zamiast ratować zwierzę, kobieta wyciągnęła telefon

Weterynarz udzielił suczce pomocy, przeprowadził operację, która postawiła ją na łapy. Kilka tygodni później zwierzę zaczęło już merdać ogonkiem, mogło chodzić, ponownie cieszyć się z życia. Pies odzyskał siły, a wszystko to dzięki osobom o wielkich sercach. Nie wiadomo, czy suczka została adoptowana czy nadal mieszka w schronisku. Mamy nadzieję, że jej los odmienił się i trafiła do domu.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów
  2. Bardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać
  3. Czy powinniśmy całować psy? Odpowiedź może zasmucić wielu właścicieli
  4. Piątka dla zwierząt wejdzie w życie, ale ze skandalicznym zapisem. Co napisano drobnym maczkiem?
  5. Słodki szczeniak nie rozumiał, co dzieje się w lustrze. Bezcenna reakcja zwierzaka na swoje odbicie
  6. Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykaj

Źródła: youtube

Następny artykuł