pies przytula reportera
Źródło: youtube.com/ Manikandan S , twitter.com/Koksal Akin

Pies w schronisku przytulił się do nogi reportera. Nagranie wyciska łzy z oczu

30 Czerwca 2020

Pies w 30 sekund złapał za serce nie tylko reportera, pracującego na terenie schroniska, ale też setki internautów, którzy mogą podziwiać wzruszające nagranie. Finał tej historii poruszy każdego. Zobaczcie, co działo się w schronisku.

Pies widoczny na krótkim filmiku przytula się do nogi reportera, opisującego sytuację schroniska. Jest to o tyle zaskakujące, że reszta zwierzaków obserwowała go. zachowując dystans, nie ryzykując bliższego kontaktu z obcym człowiekiem. Wzbudzające emocje nagranie tego zdarzenia poruszyło setki tysięcy internautów.

Dzień Psa 2020 zbliża się wielkimi krokami. Macie pomysł, jak świętować?Dzień Psa 2020 zbliża się wielkimi krokami. Macie pomysł, jak świętować?Czytaj dalej

Pies instynktownie wybrał swojego człowieka

Suczka widoczna na nagraniu od razu zaufała reporterowi. Zwierzę podeszło do niego i zaczęło obejmować łapkami jego nogę, nie chcąc jej puścić i kładąc głowę na udzie mężczyzny. Patrząc, jak kurczowo trzyma się człowieka możemy zastanawiać się przez co pies musiał przejść. Prawdopodobnie pies miał dość samotnego życia w schronisku i tylko czekał na odpowiednią osobę, która mogłaby zapewnić mu dom i towarzystwo. Na szczęście, reportera nie zniechęcił ten nagły wyraz miłości. Zresztą kto mógłby się oprzeć smutnym oczom schroniskowego kundla przytulającego się do jego nogi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ratowali 600 zwierząt. W przyczepie campingowej było też dziecko, szczegóły akcji ratunkowej porażają 2. Potrzebują naszej pomocy. Jeśli znajdziesz jakiegoś na ziemi, koniecznie go podnieś

Czy uważacie, że w tego typu sytuacjach powinno się uśmiercać agresywne zwierzę? Zwłaszcza, że powszechnie znanym faktem jest to, że najczęściej to człowiek odpowiada za pojawienie się agresywnych zachowań u zwierzaka.

Wiele mówi się o tym, że psy potrafią wyczuć emocję i intencję nawet kompletnie obcego im człowieka. Często, pozornie bez żadnego powodu okazują zaufanie konkretnym osobom, wobec innych są zaś nieufne. Nawet w obrębie rodziny opiekującej się swoim pupilem, pies zwykle ma swoją ulubioną osobę, z którą chętniej przebywa i do której częściej podchodzi. Często wybór, dokonywany przez zwierzę nie jest racjonalny z ludzkiego punktu widzenia. Jednak nie ma on związku z tym, kto zazwyczaj karmi zwierzę czy wyprowadza je na spacer, a raczej dotyczy tego przy kim zwierzę po prostu czuje się najlepiej.

Początek pięknej przyjaźni

Prawdopodobnie było i w tym wypadku. Pies obdarzył reportera miłością, którą on odwzajemnił. W końcu kto mógłby się oprzeć tak czystemu i niewinnemu uczuciu. 30 sekund czułego kontaktu wystarczyło, bo mężczyzna wiedział, że musi adoptować tego czworonoga. Prawdopodobnie patrząc na smutne oczy schroniskowego zwierzaka i czując jak bardzo chce on być przy nim nie mógł się zaprzeczyć, że wywiązuje się pomiędzy nimi pewna więź. Pies odnalazł nowy dom, reporter zaś został obdarzony czystą miłością i przyjaźnią. Bez wątpienia czeka ich wiele pięknych wspólnych chwil.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy Wasze koty też kładą się wam na biurku, gdy próbujcie pracować? Właściciele kociaków doskonale to znają
  2. Poruszający apel o pomoc schroniska w Radysach. Potrzeba rąk do pracy i podstawowych produktów dla zwierząt
  3. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  4. Urzędniczka trzymała kundelka w pełnym żarze. Zagłodzone zwierzę walczy o życie
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Źródła: Animal Channel

Następny artykuł