Pies po wypadku
Źródło: twitter/@VILLALVAZO13

Załamany pies nie chce odejść od ciała zmarłego właściciela. Poruszająca reakcja zwierzęcia doprowadza do łez

29 Listopada 2020

Pies był świadkiem tragicznej śmierci swojego właściciela. Mężczyzna został potrącony przez pociąg przejeżdżający przez meksykańskie miasto Montemorelos. Wskutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Wierny czworonóg nie chciał opuścić swojego pana, dlatego przytulił się jego ledwo ciepłego ciała po raz ostatni. Zdjęcia z wypadku obiegły Internet, doprowadzając tysiące osób do łez.

Pies z przerażeniem w oczach obserwował, jak jego właściciel zostaje potrącony przez nadjeżdżający pociąg. Na miejsce wypadku została wezwana policja oraz pogotowie ratunkowe. Niestety mężczyzna nie przeżył zderzenia, przedwcześnie opuszczając swojego wiernego towarzysza.

Anna Mucha pogrążona w żałobie. Aktorka kolejny raz straciła ukochanego kota. Anna Mucha pogrążona w żałobie. Aktorka kolejny raz straciła ukochanego kota. "Dziś rozpadłam się na kawałki"Czytaj dalej

Pies został sam po śmierci właściciela

Ofiarą śmiertelnego zderzenia z pociągiem był 57-letni Victor Reyna Vazquez. Wielu sąsiadów i znajomych zmarłego wspominało, że mężczyzna nie był chodzącym ideałem. Nie radził sobie z życiowymi problemami, dlatego najczęściej próbował je zagłuszyć, topiąc smutki w butelce alkoholu. Często upijał się niemal do nieprzytomności, pozostawiając swojego czworonoga bez opieki.

Czasami okoliczni mieszkańcy litowali się nad przykrym losem psa i dokarmiali go, kiedy właściciel był zajęty spożywaniem wysokoprocentowych trunków. Mimo tego, jak Victor traktował swojego pupila, on, jak na wzorowego psa przystało, niezmiennie darzył go bezwarunkowym zaufaniem i miłością.

Ciało Meksykanina znaleziono na torach w miejscowości Montemorelos. Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia, natychmiast wyczuła silny zapach alkoholu unoszący się nad zmarłym mężczyzną. Funkcjonariusze spekulowali, że potrącenie na torach prawdopodobnie było dziełem nieszczęśliwego przypadku, a nie świadomą próbą samobójczą.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Artur Szpilka zorganizował synowi niezapomniane urodziny. Zdjęcie z psiej imprezy skradło serca internautów
2. Przeszła COVID-19, będąc w ciąży i właśnie urodziła. Noworodek wywołał niemałe zamieszanie wśród lekarzy
3. Kotek wniebogłosy płakał o pomoc. Maluszek zgubił mamę i utknął w kanałach

Kundelek pogrążył się w żałobie

Funkcjonariusze przybyli na miejsce wypadku zauważyli, że przy ciele mężczyzny znajduje się ktoś jeszcze. Gdy podeszli bliżej dostrzeli, że wierny czworonożny przyjaciel trwał u boku zmarłego właściciela, błagając, by ten wrócił do żywych.

„Po prostu leżał obok ciała i się do niego tulił. Ten obraz sprawia, że serce łamie się na tysiące kawałków” – mówią świadkowie zdarzenia.

Chociaż policjanci i ratownicy próbowali odciągnąć psa od zwłok, zwierzak nie chciał nikogo dopuścić do tragicznie zmarłego właściciela. Przez cały czas przytulał się do Victora.

„Gdy do niego podeszliśmy, zaczął na nas warczeć. Nie mogliśmy odciągnąć go od ciała, próbował nas ugryźć. W końcu nie było wyboru i musieliśmy siłą go odciągnąć” – opowiadają ratownicy.

Świadkowie wypadku byli niesamowicie poruszeni szlachetną postawą pupila, dlatego zdecydowali się opublikować w Internecie zdjęcie, które wkrótce obiegło cały świat. Mieszkańcy najróżniejszych państw pozostawiali pod wpisem komentarze przepełnione smutkiem i podziwem dla lojalnego czworonoga, chwaląc zwierzę za to, że pozostało przy swoim opiekunie do ostatnich chwil.

„Gdy patrzę na to zdjęcie, dosłownie pęka mi serce. Pieski są takie wierne, lojalne i kochane. Nie znam drugich takich istot” – napisała jedna ze wzruszonych internautek.

„Psy to jedne z niewielu istot, które znają prawdziwe znaczenie miłości i oddania. Myślę, że ludzie powinni brać od nich lekcje” – skomentował inny użytkownik sieci.

„Poruszający obraz. Ten mężczyzna nie był idealny, a mimo to jego pies kochał go bezgranicznie. Takie właśnie są czworonogi. Dla nich nie ma znaczenia zawartość portfela ani status społeczny. Dla każdego psa to właśnie jego opiekun jest najlepszy i najwspanialszy” – dodał kolejny internauta.

Patrząc na zdjęcie, nie można się nie zgodzić, że pies to rzeczywiście najlepszy przyjaciel człowieka.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Pies i jego właściciel

Szczeniak został znaleziony na ławce, obok niego był list. Treść porusza do łezSzczeniak został znaleziony na ławce, obok niego był list. Treść porusza do łezCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Na obrazku ukrywa się kot. 95% osób nie potrafi go znaleźć, zadanie dla wyjątkowo bystrych
  2. Nasypał trochę soli na plażę. Trudno uwierzyć, co się później stało, nagranie obiega internet
  3. Tragiczny wypadek w łódzkim. Łoś wyskoczył mu przed maskę, kierowca nie zdążył zahamować. Nie żyje pasażer
  4. Szczeniaczek po raz pierwszy dostaje czkawki. Poradził sobie z nią w najsłodszy sposób
  5. Znaleźli porzuconego buldoga. Gdy wydali mu komendę, zadziwiająca prawda wyszła na jaw
  6. Microsoft w końcu udzieliło odpowiedzi. Chodzi o poważne problemy z Xbox Series X
  7. Wiceszefowa Xiaomi wywołała gigantyczny skandal. Nie uwierzysz jak nazwała swoich klientów

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł