Pies przesuwa posłanie w stronę drugiego psa
Źródło: Facebook/Jackie Rogers

Pies robi niesamowitą rzecz dla chorego brata. Ukryta kamera nagrała wszystko, wideo powala na łopatki

29 Czerwca 2020

Pies o imieniu Spanky ma poważnie chorego brata, Romana. Psiak cierpi na ciężką chorobę ucha. Jednak nie jest zostawiony sam ze swoim cierpieniem - może liczyć na wsparcie swojego czworonożnego brata. To, co dla cierpiącego psiaka robi drugi pies wprawiło w osłupienie właścicielkę zwierzaków. Kiedy monitoring uwiecznił zachowanie psów, kobieta od razu postanowiła podzielić się nagraniem w sieci. Miliony internautów są jednomyślne - wideo jest jedną z najbardziej rozczulających rzeczy, jakie można zobaczyć.

Pies o imieniu Spanky ma poważnie chorego brata - Romana. Kiedy właścicielka obydwu zwierzaków odkryła, co Spanky robi, gdy nikt nie widzi, od razu postanowiła podzielić się nagraniem z monitoringu w sieci. Filmik, który Jackie Rogers udostępniła na swoim profilu na Facebooku obejrzały już miliony internautów. Wszyscy są poruszeni niesamowitym zachowaniem psa wobec swojego chorego brata.

Ratowali 600 zwierząt. W przyczepie campingowej było też dziecko, szczegóły akcji ratunkowej porażająRatowali 600 zwierząt. W przyczepie campingowej było też dziecko, szczegóły akcji ratunkowej porażająCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją 2. Na zdjęciu ukrył się śpiący kot. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć, dasz radę?

Pies opiekuje się swoim chorym bratem, kamery wszystko zarejestrowały

Roman to uroczy psiak, którego niestety spotkało duże nieszczęście - zwierzak cierpi na bolesną przypadłość ucha. Jednak okazuje się, że w swojej walce z chorobą ma grono bliskich, na których zawsze może polegać. Kiedy Jackie Rogers, właścicielka chorego czworonoga oraz jego brata o imieniu Spanky zobaczyła, co zarejestrowały kamery monitoringu zainstalowane w jej mieszkaniu, nie była w stanie zachować poruszającego wideo tylko dla siebie. Kobieta postanowiła podzielić się ze światem dowodem na to, jak empatyczne, pełne uczuciowości i miłości są zwierzaki.

W pierwszych sekundach filmiku można zobaczyć, jak Spanky, zdrowy psiak, przysuwa swoje posłanie do śpiącego obok chorego braciszka. Po chwili widać, jak troskliwy czworonóg układa się obok drugiego psa i przytula się do niego. Gołym okiem widać, jak bardzo głębokim uczuciem obdarza się czworonożne rodzeństwo. Nagranie poruszyło już miliony internautów. Rzeczywiście - to, co udało się zarejestrować kamerom monitoringu jest bardzo wzruszającą sceną. O tym, że zwierzaki potrafią zaskoczyć swoją czułością było wiadomo nie od dziś, ale i tak - za każdym razem, kiedy pojawia się na nią kolejny dowód, trudno powstrzymać łzy.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Pies opiekuje się swoim chorym bratemPies opiekuje się swoim chorym bratem
Facebook/Jackie Rogers

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło: hindustantimes.com

Następny artykuł