pies siedzi pod płotem, drugi pies zza płotu sięga do niego łapami
Źródło: Facebook/Kayleigh Burrowes

Pies całymi dniami siedzi przy płocie. Powód jego zachowania odbiera mowę, świetne nagranie

29 Czerwca 2020

Pies pewnej użytkowniczki Facebooka spędzał podejrzanie dużo czasu w pobliżu płotu w ogrodzie domu, w którym mieszkał. Gdy zobaczyła, co się dzieje, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Widok był kompletnie nieprawdopodobny. Na szczęście właścicielka nagrała całe zdarzenie i umieściła je na swoim profilu. Musimy przyznać, że filmik kompletnie nas urzekł.

Pies, o którym mowa, to 8-miesięczny Beau, który mieszka ze swoją właścicielką w Szkocji od kiedy był szczeniakiem. Sąsiedzi zza płotu są za to szczęśliwymi posiadaczami bardzo przyjaznego i pogodnego pieska imieniem Rocco. Dopiero po dłuższym czasie właściciele podejrzeli swoich czworonogów i dostrzegli, że są oni najlepszymi przyjaciółmi, mimo iż dzieli ich płot. Nagranie, na którym właścicielka Beau przyłapuje go na tym, jak Rocco robi mu gruntowny masaż zrobiło furorę w sieci.

Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienieStrażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Pies otrzymał od najlepszego przyjaciela masaż zza płotu

Właścicielka Beau, kompletnie nie spodziewając się, co właśnie robi jej pupil, wyjrzała na ogródek. Pies siedział obok płotu, kiedy Rocco masował mu plecy. Wszyscy wiemy, że dobry masaż może rozluźnić po ciężkim dniu, teraz wiemy także, że nawet psy korzystają z tego sposobu. Właścicielka zszokowana tym, co widzi, wyciągnęła telefon i włączyła nagrywanie. Wideo jest naprawdę urocze, widać na nim, że psu bardzo podoba się to, co się dzieje. Nikt nie podejrzewał nawet, że te psiaki są ze sobą tak blisko. Mimo to, okazały się mieć ze sobą więź i bardzo nietypowy dla psów sposób spędzania razem czasu. Podczas gdy inne czworonogi szczekają na siebie i ganiają za swoimi ogonami, ta dwójka postanowiła razem się odprężyć.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód
2. Rodzice tylko na chwilkę zostawili noworodka samego ze swoim psem. Niebywale, co zrobiły zwierzaki, wszystko się nagrało

Właścicielka Beau wyznała w komentarzach pod filmem, że gdy pierwszy raz zobaczyła jak psy spędzają ze sobą czas, była w szoku i myślała, że coś jej się przywidziało. Nagrała jednak filmik, który szybko zdobył ogromną popularność. Wiemy także, że masaże są w regularnym repertuarze dnia Beau i Rocco. Można powiedzieć, że Rocco jest profesjonalnym masażystą, bo nie dość, że robi to codziennie, to jeszcze opanował świetną technikę - sięgania do pleców zza płotu. Nikt nie widział, aby psy kiedyś odwróciły role- to Beau jest masowany za każdym razem. Mimo, że wydaje się to być nieco niesprawiedliwe, psom taki układ odpowiada i stale go kontynuują. Może Rocco jest na tyle wielkoduszny, że cieszy go sama możliwość pomocy koledze?

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło: Facebook

Następny artykuł