nagrobki na cmntarzu
Źródło: instagram/Andrew Kropp

Pies schował się na cmentarzu i nie chce się pokazać. Zagadkę rozwiązuje tylko 1/10 osób

29 Czerwca 2020

Pies schował się na tym cmentarzu, mimo że na pierwszy rzut oka nie widać tego w ogóle. Czy jesteś w stanie go dostrzec? Urwis schował się tak sprytnie, że tylko jedna na dziesięć osób potrafi go znaleźć. Zobacz, czy jesteś w mniejszości o wyjątkowych zdolnościach!

Pies ukrył się na zdjęciu ukazującym cmentarz. Jest to uroczy, czarno-biały border collie. Ma on na imię Momo i jest gwiazdą Instagrama dzięki swojemu właścicielowi, który regularnie robi mu zdjęcia. Mężczyzna wyrusza w długie trasy ze swoim psiakiem, zwiedzili razem oba wybrzeża Stanów Zjednoczonych, a także Europę. Hitem okazały się być zdjęcia krajobrazów, w których Momo chowa się i trzeba ogromnego skupienia, by go odnaleźć. Prezentujemy cmentarz, gdzie pomiędzy nagrobkami schował się pies. Ten widok nie jest jedynym krajobrazem, w który wtopił się ten czworonóg. Czy potrafisz pośród wszystkich widocznych na zdjęciu cmentarnych nagrobków dostrzec psa?

Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienieStrażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Pies ukrył się na cmentarzu

Pies ten zdobył popularność za sprawą mediów społecznościowych. Okazało się, że zwierzę uwielbia zamieniać się w kameleona i chować przed swoim właścicielem i aparatem. Psiak zyskał wielbicieli zarówno pośród młodszych, jak i starszych użytkowników Internetu. Jest on nawet bohaterem kilku książek z serii "Znajdź Momo", a wszystko przed jego świetną osobowość i zamiłowanie do chowania się.

Jednym z hitów w sieci jest zagadka, na której uroczy czworonóg ukrył się na... cmentarzu. Zwierzę ma sierść czarno-białą. Udało mu się wkomponować w ponury krajobraz. Jeśli jeszcze nie znalazłeś zwierzaka, to podpowiadamy, aby spojrzeć jeszcze raz na środkową i prawą część zdjęcia. Skup się na znalezieniu pyszczka psiaka. Tak, naprawdę zwierzę jest na zdjęciu - nikt nie mówił, że jest to łatwa zagadka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii 2. Choć trudno uwierzyć, na zdjęciu jest żaba. Wyzwanie doprowadza internautów do szału, tylko wybitnie bystre osoby ją widzą

Czy Ty jesteś w stanie znaleźć psa na tym zdjęciu? To zadanie dla najbardziej uważnych i bystrych osób. Przyjrzyj się dokładnie zdjęciu poniżej i daj znać w komentarzu na Facebooku. Czy udało Ci się dostrzec Momo w tym widoku?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piesPies ukrył się na cmentarzu
Instagram.com / andrewknapp

piesRozwiązanie zagadki Instagram.com / andrewknapp

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło: Instagram/Andrew Knapp

Następny artykuł