Pies na dachu auta
Źródło: youtube/viral world

Umieścił psa na dachu samochodu i jeździł tak po mieście. Tłumaczenia porażają

28 Kwietnia 2020

Pies został usadzony na dachu samochodu przez swojego właściciela. Opiekun nie zdjął biednego psiaka, gdy ruszył autem. Wszystko nagrały kamery.

Policjanci z Leshan podzielili się porażającym filmikiem w sieci. Kamery na mieście zarejestrowały psa, który jeździł na dachu samochodu. Policjantom udało się namierzyć właściciela, który odpowiedział na kilka "trudnych" pytań. Dlaczego zwierzę nie podróżowało w środku auta, a bez żadnego zabezpieczenia "siedziało" na dachu? Tłumaczenia szokują!

Pies na dachu auta

Mieszkaniec Chin zmusił swojego psa do podróży na dachu auta. Zwierzę było przerażone. W każdej chwili mogło spaść, ponieważ w żaden sposób nie było zabezpieczone. Incydent miał miejsce w północno-zachodniej części prowincji Syczuan. Wszystko nagrały kamery!

Właściciel psa został zatrzymany i zapytany, dlaczego tak postąpił? Wyznał, że w "środku nie było miejsca", stąd nakazał swojemu czworonogowi podróżować w taki a nie inny sposób. Filmik oburzył internautów, którzy stanęli murem za biednym psem.

- Martwiłem się, że pies mógłby się udusić w bagażniku, ponieważ kupiłem sporo rzeczy, które leżały na tylnym siedzeniu - czytamy jego tłumaczenia na stronie news18.com.

Właściciel dodał, że miał pewność, że pies nie zeskoczy z samochodu, ponieważ jest "dobrze wytrenowany". Czy to oznacza, że zwierzę podróżowało już w ten sam sposób wcześniej? Niestety, tego nie wiadomo...

Po publikacji nagrania, które szybko stało się viralem, właściciel poczuł się źle z tym jak postąpił i wyznał, że zdał sobie sprawę z tego, co zrobił. Całe szczęście przerażonemu czworonogowi nic się nie stało. Pies szczęśliwie wrócił do domu. Jest cały i zdrowy.

Kandydat na prezydenta USA zmusił psa do jazdy na dachu auta

Mieszkaniec Chin nie był pierwszą osobą, która usadziła swojego pupila na dachu auta. W 1983 roku Mitt Romney postąpił w ten sam sposób wobec swojego czworonoga. Kandydat na prezydenta USA opowiedział więcej o tym w wywiadzie w "The Boston Globe". Wyznał, że jadąc z rodziną na wakacje do domku nad jeziorem Huron, przymocował na dachu auta koszyk, do którego wsadził swojego pupila. Podróż trwała 12 godzin. Pies miał być osłaniany przed wiatrem specjalną szybą, którą Romeny zamontował.

Podróż z czworonogiem nie spotkała się z przychylnymi komentarzami. Mittowi Romney'owi zarzucono znęcanie się nad zwierzęciem.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pies autoPies jeździł na dachu auta
youtube/ viral world

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porzucony kotek leżał na betonie. Maluch miał kilka dni
  2. Dziecko czekało trzy lata na powrót zaginionego kota. Gdy wrócił matka nagrała wzruszające spotkanie
  3. Rodzina straciła dom i psa w katastrofie żywiołowej. Żałobę po owczarku przerwało niezwykłe wydarzenie
  4. Przez wiele lat próbował złapać swój ogon. Niewiarygodna reakcja psa, gdy w końcu mu się udało
  5. Husky położył się na łóżku. Nie zauważył leżącego na nim niemowlęcia
  6. Owczarek dostał niezwykłą misję. Los żołnierzy jest w jego łapach

Źródła: news18.com, youtube.com

Następny artykuł