chihuahua
Źródło: youtube.com/CBS New York

Wszędzie szukała porwanego psa. Pewnego dnia zobaczyła coś na ulicy i aż się w niej zagotowało

27 Listopada 2020

Pies pewnej kobiety żyjącej w Nowym Jorku, został jej skradziony. Do koszmaru doszło podczas zwyczajnej wizyty w psim parku. Ukochany piesek w typie chihuahua bawił się spokojnie, gdy nagle obca osoba podbiegła, chwyciła psiaka i zanim jego pani zdążyła się zorientować, zniknęła w oddali. Kobieta była zrozpaczona.

Pies Jessiki Gary był już w podeszłym wieku. 15-letni chihuahua regularnie dostawał leki. Kiedy został skradziony, jego pani obawiała się, że staruszek może tego nie przeżyć. Oczywiście natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Cała dzielnica została obklejona plakatami z podobizną skradzionego Fidela, jednak mimo wyznaczonej nagrody, nikt się nie zgłaszał. Aż pewnego dnia Jessica dostała wskazówkę, by sprawdzić jedną z dzielnic. Tam, zobaczywszy pewną parę spacerującą po ulicy, oniemiała.

Po podwórku biegały małe szczenięta, ale za nimi rozgrywał się prawdziwy dramat. Polska wieś wciąż żyje na łańcuchuPo podwórku biegały małe szczenięta, ale za nimi rozgrywał się prawdziwy dramat. Polska wieś wciąż żyje na łańcuchuCzytaj dalej

Skradziono jej psa

Jessica od razu po porwaniu psa przystąpiła do akcji. Wydrukowała ulotki, rozwiesiła plakaty i wraz z przyjaciółmi patrolowali nie tylko dzielnicę, w której doszło do kradzieży, ale i jej okolice.

Wściekła na złodziei kobieta nie mogła uwierzyć, że można być tak okrutnym. Bardzo bała się, że jej leciwy pies nie poradzi sobie bez leków, nie mówiąc już o tym, jak musiał być wystraszony.

Jessica wyznaczyła nagrodę w wysokości 3 tysięcy dolarów dla tego, kto znajdzie jej psa, jednak telefon milczał. Aż w końcu pewnego dnia otrzymała od obcej osoby pewną wskazówkę.

Przez telefon powiedziano jej, by sprawdzić jedną z dzielnic. Dzwoniący przypuszczał, że pies, którego widział to mógł być właśnie Fidel.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Miała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczyny
2. Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życia
3. Myślał, że jest sam na sam z psem. Żona przyłapała ich na kanapie i wszystko nagrała

Poszukiwania psa

Jessica oczywiście nie zawahała się ani chwili i natychmiast pojechała na miejsce wraz z przyjaciółką. Tam zaczęły rozglądać się za chihuahuą.

Poszukiwania okazały się naprawdę krótkie. Dziewczyny szybko zauważyły parę spacerującą chodnikiem z psem w ramionach, zupełnie jakby należał do nich. Jessica upewniła się, że oczy jej nie mylą i aż się w niej zagotowało. Pies trzymany przez jedną z mijanych osoby to był Fidel!

Właścicielka zadziałała błyskawicznie. Podczas gdy jej przyjaciółka prowadziła, Jessica wyskoczyła z auta, podbiegła do pary i wyrwała im psa z rąk, po czym natychmiast wróciła do pojazdu i zamknęła drzwi.

Z początku zszokowana para nie widziała co się stało, po czym zaczęli walić w okna samochodu. Jednak szczęśliwa Jessica nic sobie z tego nie robiła - jej ukochany Fidel w końcu był bezpieczny!

Ponieważ po odzyskaniu psa, właścicielka zmartwiła się, że być może para zgłosi sprawę na policję, postanowiła zrobić to pierwsza. Gdy wypełniła raport, okazało się, że miała pełne prawo ukraść z powrotem własnego psa. Jednak pozostaje pytanie - czy ludzie, którym wyrwała chihuahuę porwali ją pierwsi, czy może dostali od kogoś? Jeśli to drugie - przestępca prawdopodobnie nadal jest na wolności.

Jessica była przeszczęśliwa po odzyskaniu psa, jednak teraz jest bardzo ostrożna. Biorąc pod uwagę, że porwania psów nie leżą zbyt wysoko na piramidzie priorytetów policji, kobieta ostrzega wszystkich właścicieli czworonogów i uczula, by mieć oczy dookoła głowy!

ZOBACZ WIDEO:

Zemsta na myśliwym. Jeleń ukradł mu broń, absurdalne zgłoszenie na policjęZemsta na myśliwym. Jeleń ukradł mu broń, absurdalne zgłoszenie na policjęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Black Friday: zostały tylko 2 dni aby upolować najtańsze wakacje. Schodzą jak świeże bułeczki. Warto się pospieszyć
  3. Święta bez karpia? Hodowcy boją się, że zostaną z rybami i nic nie zarobią
  4. Czy koty płaczą? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kocich emocjach
  5. Wrocław. Policjanci zamarli, gdy spojrzeli we wsteczne lusterko. W radiowozie czaił się czworonożny pasażer "na gapę"
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Ogromne zamieszanie w sklepie Morele. Użytkownicy są wściekli, nie pozostawiają suchej nitki na sprzedawcy

źródło: animalchannel.co

Następny artykuł