Pies z bardzo długim nosem
Źródło: Instagram/eriszoi

Pies wprawia w osłupienie długością swojego nosa. Nie uwierzysz, ile ma centymetrów

27 Maja 2020

Pies o imieniu Eris to uroczy psiak rasy borzoi. Charakterystyczną cechą czworonogów należących do tej psiej rodziny są długie i smukłe pyszczki. Jednak Eris bije na głowę, a właściwie na nos, swoich pobratymców. Jego zdjęcia powalają! Zobaczcie.

Eris, śliczna suczka rasy borzoi, stała się królową Instagrama. Jej charakterystyczny wygląd i nieoczywista, oryginalna uroda, podbijają serca rzeszy internautów.

Suczka ma rekordowo długi nos

Kiedy Lily i Savannah adoptowały suczkę rasy borzoi, wiedziały, że mają do czynienia z niezwykłym psiakiem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy tylko Eris poznała swoje przyszłe właścicielki, od razu zapałała do nich wielkim uczuciem. Psiak nie miał najmniejszych oporów, żeby prosić kobiety o pieszczoty i zabawy. Decyzja została podjęta praktycznie od razu - Lily i jej partnerka wróciły z hodowli w towarzystwie nowej domowniczki. Jednak okazało się, że Eris nie jest typowym psiakiem rasy borzoi.

Borzoi słyną ze swojej smukłej, wydłużonej sylwetki. Psiaki mają długie pyszczki, lecz długość nosa Eris wprawia w osłupienie. Pyszczek suczki ma łącznie aż 30 cm! Długość psa od ogona do samej trufli wynosi 120 cm. Wymiary czworonoga są imponujące. Jednak nietypowe wymiary nosa mogły spowodować rozwój różnych groźnych chorób, całe szczęście Lily i Savannah monitorowały stan zdrowia suczki i udało się uniknąć nieszczęścia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję 2. Szczeniak został znaleziony w lesie. Pozostawiono go na pewną śmierć, trudno powstrzymać łzy

Choć nietypowy wygląd Eris dyskwalifikuje ją z udziału w wystawach, nie stanowi to zmartwienia dla jej opiekunek. Kobiety darzą swoją podopieczną bezwarunkową miłością. Założyły też suczce konto na Instagramie, oryginalna piękność ma już ponad 100 tysięcy obserwujących! Trzeba przyznać, że nie da się nie uśmiechnąć na widok szczęśliwego psiaka z tak uroczym pyszczkiem.

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Eris zachwyca swoim oryginalnym wyglądemEris zachwyca swoim oryginalnym wyglądem
Instagram/eriszoi

Jego uśmiech jest zaraźliwyJego uśmiech jest zaraźliwy
Instagram/eriszoi

Jego nos ma 30 cm!Jego nos ma 30 cm!
Instagram/eriszoi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przypadkiem znalazł psa, którego szukał od 3 lat. Reakcja zwierzaka jest bezbłędna
  2. 13-letnie dziecko skrzywdziło kota. Właścicielka zwierzaka ukarała je w ten sam sposób
  3. York wyrzucony do kosza na śmieci. Wstrząsające odkrycie na lotnisku
  4. Ktoś porzucił suczkę ze szczeniakami przed kościołem. Kiedy przechodzeń podszedł bliżej, odkrył okropną prawdę
  5. Niezwykłe narodziny w zoo. Ciężko nie powstrzymać łez, widząc pierwsze spotkanie dziecka z ojcem
  6. W straszny sposób zabił psa i kota. Dostał najwyższy wyrok w Polsce za znęcanie się nad zwierzętami

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł