Zaginiony pies odnajduje się po 8 miesiącach
Źródło: screen shot/Youtube/The Dodo

Pies zaginął na kilka miesięcy. Kiedy matka odnalazła zwierzaka, 11-letni chłopiec nie potrafił powstrzymać łez

27 Maja 2020

Pies o imieniu Jack zaginął na parę miesięcy. Rozpacz jego właścicieli była ogromna, za psiakiem tęsknił zwłaszcza 11-letni chłopiec. Stracił swojego najlepszego przyjaciela. To, co wydarzyło się pewnego dnia doprowadziło chłopca do łez.

Historia Rocco i Jacka - małego, 11-letniego chłopca i uroczego kundelka poruszyła rzesze internautów. Psiak zaginał na blisko 8 miesięcy, jednak jego młody właściciel ani na chwilę nie stracił nadziei na odnalezienie swojego towarzysza zabaw. Pewnego dnia matka chłopca otrzymała telefon, który zmienił życie rodziny na zawsze.

11-letni chłopiec prze 8 miesięcy opłakiwał swojego psa

Jack był oczkiem w głowie 11-letniego Rocco. Kiedy psiak zaginął, chłopiec pogrążył się w rozpaczy. Mimo starań całej rodziny, psa nie udawało się odszukać. Mijały kolejne dni, miesiące, jednak Rocco ani na chwilę nie stracił nadziei na odzyskanie psa. Gdy jego mama odebrała pewnego dnia telefon, po 8 miesiącach oczekiwania na cud, stało się coś niebywałego. Przyjaciel rodziny przekazał matce chłopca wieści, które zmieniły wszystko. Kobieta postanowiła wstrzymać się z mówieniem chłopcu o tym, co usłyszała. Wsiadła w samochód i pojechała we wskazane miejsce.

To, co zobaczyła musiało wywołać u niej skrajne emocje. Jej oczom ukazał się nie kto inny, tylko... Jack! Psiak odnalazł się po 8 miesiącach od zaginięcia. Zmęczony, głodny, jednak cały i zdrowy czworonóg od razu rozpoznał swoją właścicielkę. Kobieta nie kryjąc wzruszenia spakowała psa do samochodu i pojechała do domu. Na miejscu zadzwoniła do syna i poprosiła go, żeby wyszedł przed dom, bo ma dla niego prezent. Kiedy chłopiec pojawia się w ogrodzie jego reakcja przechodzi wszelkie oczekiwania. Dziecko z płaczem ze szczęścia rzuca się w kierunku psa i obejmuje go. Również po Jacku widać, że spotkanie po tak długiej rozłące wywołało u niego poruszenie. Uroczy duet pies i dziecko zaczynają się tarzać po trawie, całować i przytulać. Ogon psa ani na chwilę nie zastyga w bezruchu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję

2. Na zdjęciu ukrywa się dzika pantera. 85% osób poddaje się już po chwili szukania

Nagranie, na którym udokumentowano spotkanie chłopca i psa po 8 miesiącach rozłąki wzruszyło już miliony internautów. Historia Jacka i Rocco chwyta za serce.


Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Jacka i Rocco łączy niezwykła więźJacka i Rocco łączy niezwykła więź
screen shot/Youtube/The Dodo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle zauważyła pod nogami dziwną dziurę. Zajrzała do środka i zaniemówiła, znalazła się w dużym niebezpieczeństwie
  2. Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję
  3. 13-letnie dziecko skrzywdziło kota. Właścicielka zwierzaka ukarała je w ten sam sposób
  4. Myśleli, że ratują kota. Prawda o zwierzaku zwaliła ich z nóg
  5. Pies wprawia w osłupienie długością swojego nosa. Nie uwierzysz, ile ma centymetrów
  6. Pitbull i husky doczekali się dziecka. Maluch wygląda spektakularnie, słodycz sama w sobie

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł