Gdzie jest pies?
Źródło: rover.com/Lelum

Na obrazku ukrywa się pies. Tylko 2 proc. osób jest w stanie go znaleźć

27 Maja 2020

Pies schował się w kuchni i nie chce się pokazać. Zagadka z czworonogiem w roli głównej przyprawia ludzi o zawrót głowy. 98 proc. osób podaje się już po kilku minutach i nie chce dalej rozwiązywać łamigłówki. Czy naprawdę jest ona tak skomplikowana? Zobaczcie poniżej całe zdjęcie i rozwiążcie zagadkę!

Niektóre zagadki potrafią napsuć wiele krwi internautom na całym świecie! Ich rozwiązanie nie jest tak proste, jakby mogło się wydawać. Należy się nagłowić, pokombinować, znaleźć niepasujący szczegół do całej sytuacji. Jedną z takich zagadek, na których można "zjeść zęby" jest pies odpoczywający w kuchni. Łamigłówka nie pozwala spać ludziom po nocach - gdzie jest ten pies, o którym wszyscy mówią?

Pies chowa się na obrazku. Trudna łamigłówka

Zwierzę schowało się na obrazku, choć wcale nie miało takiego zamiaru. Można powiedzieć, że psiak zamienił się w kameleona, choć z pewnością mu to do głowy nawet nie przyszło. Kiedy właściciel sfotografował kuchnię, sam nie mógł uwierzyć, że gdzieś tam skrywa się jego ukochany pupil. Najwidoczniej zwierzę nie miało wtedy ochotę na interakcję. "Skoro się chowam, to znaczy, że masz mnie zostawić w spokoju" - mógł tak pomyśleć psiak.

Kiedy właściciel podzielił się łamigłówką w sieci, nie spodziewał się, że ta stanie się hitem, gdzie 98 proc. ludzi poddaje się już po 10 minutach spędzonych z fotografią. Jedynie 2 proc. osób jest w stanie od razu powiedzieć, gdzie ukrywa się sprytny pies. Pozostali szukają, wypatrują, próbują znaleźć odpowiedź w internecie.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Spędził ponad 1000 dni w schronisku. Buldog tracił nadzieje na nowy dom
2. Szczeniak został znaleziony w lesie. Pozostawiono go na pewną śmierć, trudno powstrzymać łzy

Choć zagadka może wydawać się skomplikowana, to tak naprawdę kluczem do jej rozwiązania jest dokładna analiza fotografii. Zamiast szukać odpowiedzi w sieci, można też spróbować odejść od komputera na kilka minut, a dopiero później powrócić do łamigłówki, aby na spokojnie ją przeanalizować.

Czy jesteście spostrzegawczy i od razu widzicie psa na fotografii? Jeśli tak to bardzo gratulujemy! A jeśli nie, to nasza podpowiedź znajduje się pod zdjęciem. Gotowego rozwiązania nie podajemy, bo jesteśmy pewni, że na pewno poradzicie sobie z tą łamigłówką.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

PiesGdzie jest pies?
rover.com/Lelum

PODPOWIEDŹ - Pies znajduje się w prawym dolnym rogu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Byli na spacerze z psem. Zamurowało ich, gdy dostrzegli stworzenie, które podąża za nimi do domu, konieczna była natychmiastowa akcja
  2. 13-letnie dziecko skrzywdziło kota. Właścicielka zwierzaka ukarała je w ten sam sposób
  3. Byli przekonani, że uratowali 8 szczeniaków labradora. Kiedy weterynarz powiedział im prawdę, zdębieli
  4. Pozwólmy misiom dożyć spokojnej starości. Niedźwiedzie z zoo zbierają na nowy wybieg
  5. Niewidomy pies szuka nowego domu. Choć spotkało go wiele zła, nigdy nie zwątpił w człowieka
  6. Kotek Łapka Friza i Weroniki Sowy podbija internet. Co wiemy o tej niezwykłej rasie?

Źródło: pikio.plNastępny artykuł