Sukces zaskoczył zabawnego psa
Źródło: twitter/omw2innisfree

Przez wiele lat próbował złapać swój ogon. Niewiarygodna reakcja psa, gdy w końcu mu się udało

27 Kwietnia 2020

Psy godzinami potrafią gonić własny ogon. Chyba każdy właściciel przyłapał swojego pupila na tej radosnej gonitwie. A co wtedy, gdy pies złapie ogon?

Gdy nie ma prądu, nagle odkrywamy zapomniane rozrywki. Takie warunki nie muszą być źródłem nudy dla psa. Pewien czworonóg tak bardzo chciał rozśmieszyć swoją panią, aż w końcu zrobił coś, na co czekał całe życie.

Pies złapał własny ogon

Deszczowa pogoda zmusiła Abbie i jej psa Maxa do pozostania w domu. Przez część Missisipi przeszła fala tornad, wobec czego należało uważać. Niestety, anomalie pogodowe spowodowały uszkodzenia sieci – całe miasto zostało bez prądu. Co robić w takiej sytuacji? Na całe szczęście Abbie mogła liczyć na kreatywność swojego pupila. Pies chciał poprawić humor swojej pani, urządzając jej mały pokaz.

Max rozpocząć szalony pościg za swoim ogonem. Tańczył, skakał, biegał po całym pokoju. Podczas gdy pies był niestrudzenie zajęty gonitwą, Abbie sięgnęła po telefon. Nie chciała stracić żadnej sekundy tego zabawnego show. Nagle stało się coś nieprawdopodobnego! Max wreszcie złapał swój ogon. Tego pochmurnego dnia spełniło się marzenie czworonoga. Abbie była zaskoczona, ale też bardzo dumna ze swojego pupila. Jak zareagował Max, gdy zdał sobie sprawę z tego, co zrobił?

Pies był w szoku. Nie wiedział, co się dzieje. Nigdy wcześniej nie udało mu się złapać ogona. Pies wiedział jedno – ta chwila może nieprędko się powtórzyć. Dlatego zdecydował się nie puszczać ogona! Na filmie widać, jak czworonóg próbuje wydostać się z pokoju, jednocześnie trzymając ogon w zębach.

- Znam Maxa od momentu adopcji. To naprawdę genialny pies. Najzabawniejsze zwierzę, jakie widziałem w życiu. Potrafi rozśmieszyć mnie do łez. Cały czas dostaję filmiki z bawiącym się czworonogiem – opowiada dla The Dodo przyjaciel Abbie - Harrison Parker.

Film szybko zdobył ogromną popularność. Tysiące internautów jest rozbawionych miną psa, który nie wiedział, co zrobić z ogonem. Nagły sukces może zaskoczyć każdego.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA:

Pies był naprawdę zdumionyPies był naprawdę zdumiony
twitter/omw2innisfree

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł 3-dniowe szczenięta w kontenerze. Pieski porzucono w okropnych warunkach
  2. Golden retriever położył się na grobie. Pies pogrążył się w rozpaczy po stracie przyjaciół
  3. Szczeniak usłyszał płacz dziecka. Jego reakcja wyciska łzy z oczu
  4. Internauci zakochali się w psie z niezwykłymi oczami. Wygląda jak z bajki Disney'a
  5. Jamnik z Pragi zgubił się w lesie. Przeszedł 60 km, szukając właścicieli
  6. Tradycyjne hiszpańskie święto zawieszone. Byki nie pobiegną w Pampelunie

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł