Pies policyjny na smyczy stoi przed dziećmi
Źródło: Unsplash/Jason Jarrach

Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii

25 Czerwca 2020

Pies policyjny rzucił się w pościg za przestępcą. Jednak w pewnym momencie, na jego drodze stanęła trójka dzieci. Nastawiony na pochwycenie uciekającego poszukiwanego czworonóg, zaatakował jedno z nich. 10-latek doznał bardzo poważnych obrażeń, mieszkańcy Beighton są w szoku. Doszło do tragedii, której nikt nie mógł przewidzieć.

Pies policyjny pomagał mundurowym pełniących służbę w brytyjskim miasteczku Beighton w schwytaniu groźnego przestępcy. Kiedy funkcjonariusze zobaczyli, że poszukiwany zaczyna przed nimi uciekać, nie wahali się ani chwili. Spuścili ze smyczy psa, który od razu rzucił się w pościg za przestępcą. Niestety, stało się jednak coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Przed psem pojawiła się trójka małych dzieci, które bawiły się i biegały. Czworonóg nastawiony na pochwycenie przemieszczającego się szybko człowieka, skoczył na jedno z dzieci i zaatakował. 10-latek nie miał szans w starciu z wielkim psem.

Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachLabrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachCzytaj dalej

Pies policyjny zaatakował 10-letnie dziecko zwierzę myślało, że złapało przestępcę

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Beighton, w Wielkiej Brytanii. Policjanci byli w poszukiwaniu przestępcy, który zaczął się od nich coraz bardziej oddalać. Dlatego też mundurowi zdecydowali się na ostateczne rozwiązanie - spuścili ze smyczy psa, który przeszedł specjalne przeszkolenie. Czworonóg od razu rzucił się w stronę zbiegającego poszukiwanego w celu złapania go. Niestety stało się jednak coś zgoła nieoczekiwanego. Przed zwierzaka wbiegła trójka małych dzieci. Jedno z nich, 10-letni chłopiec został pogryziony przez psa policyjnego.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"

2.Internauci dostają szału przez pozornie zwykłe zdjęcie. Ukrywa się na nim żaba, ale tylko najbardziej spostrzegawczy ją widzą

Policjantom udało się w końcu pochwycić zbiegłego przestępcę, dziecko zostało umieszczone pod opieką lekarską. Szczegóły sprawy są dalej badane. Trudno powiedzieć, że wypadek był czyjąś winą - pies zaatakował po prostu uciekającego człowieka, tak jak został przeszkolony. Niestety bardzo nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że na drodze pędzącego za "łupem" psa stanęły małe dzieci. Szczęście w nieszczęściu - dziecko przeżyło i jego stan jest stabilny.

ZOBACZ ZDJĘCIE:


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  4. Uratowali golden retrievera przed tragicznym końcem. Nie spodziewali się sekretu, który skrywało zwierzę
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Chiny "złamały obietnicę". Znowu wystartował skandaliczny festiwal

Źródło:thestar.co.uk

Następny artykuł