Psie łapy
Źródło: Pixabay/birgl

Zakradł się do kojca i wylał na psa wrzątek. Pomóżmy znaleźć sprawcę

25 Czerwca 2020

Pies o imieniu Figaro należący do pana Bartłomieja, mieszkańca Mikołowa-Kamionki, padł ofarią bestialskiego ataku. Kiedy zwierzak odpoczywał w kojcu znajdującym się na terenie przydomowego podwórka, ktoś zakradł się do psa i oblał go wrzątkiem bądź żrącą substancją. Figaro próbował się ratować, jednak nie miał szans na ucieczkę. Zwierzę straciło życie, umierało w męczarniach. Zrozpaczony właściciel czworonoga apeluje o pomoc w odnalezieniu oprawcy jego ukochanego pupila.

Pies został zaatakowany w bestialski sposób. Figaro odpoczywał w kojcu ustawionym na terenie podwórka należącego do jego opiekuna. Zwierzę czuło się bezpiecznie. Jednak w pewnym momencie zdarzyło się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Ktoś zakradł się do bezbronnego psa i oblał go wrzątkiem bądź żrącą substancją. Przerażone, cierpiące zwierzę zaczęło się miotać w bólu i próbowało się uratować, jednak bez skutku - czworonóg nie miał szans na ucieczkę.

Husky poznał szczeniaka golden retrievera. Mina psa zdradza wszystko. Zostaną przyjaciółmi?Husky poznał szczeniaka golden retrievera. Mina psa zdradza wszystko. Zostaną przyjaciółmi?Czytaj dalej

Pies leżał w kojcu, nagle ktoś oblał go wrzątkiem lub żrącą substancją

Na prośbę pana Bartłomieja, właściciela psiaka, serwis Mikołów 24 opisał ze szczegółami sprawę. Zwierzę przebywało w kojcu przy płocie graniczącym z parkingiem byłej Bazy i nie miało drogi ucieczki od oprawcy. Cierpienie psa było tak ogromne, że szukając wyjścia zdemolował kojec - można przeczytać relację z wydarzenia. Figaro trafił do kliniki weterynaryjnej w stanie krytycznym, doszło do poparzenia aż 70% powierzchni jego ciała. Niestety - obrażenia były zbyt poważne i pies nie przeżył. Zrozpaczony opiekun czworonoga apeluje o pomoc w poszukiwaniu sprawcy. Uczula też innych mieszkańców miejscowości Kamionki na to, żeby mieli oko na swoich podopiecznych. Po miasteczku grasuje oprawca zwierząt, który zdolny jest do bestialskich czynów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie" 2. Do sieci wyciekło porażające nagranie policjanta z owczarkiem niemieckim. Nie mieści się w głowie, jak mógł mu zrobić podobne rzeczy?

Figaro stracił życie w wyniku brutalnej napaści nieznanego sprawcy. Da się jednak uniknąć dalszego rozlewu krwi - wszystkie osoby, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy są proszone o pilny kontakt z policją lub panem Bartłomiejem:

- Osoby, które posiadają informacje na temat sprawcy, lub też zaobserwowały coś podejrzanego w rejonie parkingu Bazy lub przejazdu kolejowego w nocy z czw./pt. lub pt./sob. (18-20.06.2020) proszone są o kontakt pod numerem: 507 090 383 lub bezpośrednio na Policję. Za wskazanie oprawcy wyznaczona została bardzo wysoka nagroda pieniężna - czytamy na facebookowej stronie serwisu Mikołów 24.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  4. Uratowali golden retrievera przed tragicznym końcem. Nie spodziewali się sekretu, który skrywało zwierzę
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Chiny "złamały obietnicę". Znowu wystartował skandaliczny festiwal

Źródło: se.pl

Następny artykuł