Wyrzuciła psa
Źródło: screen z youtube/ 3W-News

Wyrzuciła niepełnosprawnego psa z samochodu. Czworonóg próbował dogonić auto, nie miał szans

25 Maja 2020

Pies został wyrzucony z auta i pozostawiony na drodze. Kobieta nie chciała dłużej zajmować się zwierzakiem, bo był niepełnosprawny.

Kamery monitoringu uchwyciły bardzo przerażającą i okropną sytuację. Mieszkanka prawdopodobnie Brazylii zatrzymała pojazd na poboczu na drogi, a następnie wyprowadziła z niego dwa czworonogi. Po chwili jednego z powrotem zaprosiła do środka, a drugiego odepchnęła i zatrzasnęła przed nim drzwi. Pies został sam na drodze. Próbował biec za samochodem jednak nie miał tyle sił w łapkach, bo niestety był niepełnosprawny. To co stało się dalej również poraża...

Wyrzuciła psa z samochodu

Przechodzeń zauważył psiaka i postanowił odnaleźć jego właścicieli. Nie wiedział, że zwierzę zostało wyrzucone z auta, wtedy z pewnością by tego nie zrobił. "Zguba" jeszcze tego samego dnia wróciła do opiekunów, jednak Ci nie byli z tego powodu zadowoleni. Właściciele nie chcieli dłużej wychowywać psiaka. Ponownie zapakowali go do samochodu, znów wywieźli w inne miejsce i zostawili przy drodze.

Psiak tym razem trafił do lokalnej organizacji, gdzie zaopiekowali się nim pracownicy i wolontariusze. Wszyscy myśleli, że zwierze, które ma tylko trzy łapki będzie potrafiło się na nich poruszać, niestety okazało się, że pies nie ma czucia w przedniej łapce, a tym samym ma tylko dwie tyle zdrowe. Mimo wszystko, pracownicy podjęli próbę znalezienia dla psa domu. Zwierzę wciąż ufało ludziom i było do nich przyjaźnie nastawione.

Okazało się, że udostępnienie nagrania, na którym pies jest porzucany bardzo pomogło w nagłośnieniu sprawy adopcji. Do lokalnej organizacji ochrony zwierząt zgłosiło się około 30 osób, którym los psiaka nie jest obojętny. Teraz pozostaje pytanie - kto zostanie opiekunem psa o imieniu Tintin? Mamy nadzieję, że formalności już dawno zostały załatwione i zwierzak jest już w szczęśliwej rodzinie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Przywiązali psa do bramy schroniska i odjechali. Zachowanie urzędników zaskakuje i poraża
2. Dorosły owczarek wygląda jak przesłodki szczeniak. Powód wywołuje ogromne emocje

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu skrył się puchaty piesek, widzisz? Zagadka dla bystrzaków, nawet właściciele nie potrafili go znaleźć
  2. Kobieta czyściła psa na myjni samochodowej. Czworonóg płakał z bólu, nikt nie pomógł
  3. Mały jelonek pojawił się na ganku. Niespotykana reakcja kota
  4. Przyjdą do Ciebie i wlepią mandat za zwierzaka. Teraz to możliwe
  5. Kot z "poniedziałkową twarzą" naprawdę istnieje. Też nie lubicie tego dnia tygodnia?
  6. Husky obudził chłopca w słodki sposób. A jak Wasze psy budzą dzieci?

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł