Pies o smutnej historii uśmiechnął się po raz pierwszy raz w życiu.
Źródło: screen z The Dodo/YouTube

Najsmutniejszy pies na świecie został uratowany. Gdy pierwszy raz się uśmiechnął, wszystkim stopniały serca

23 Września 2020

Pies, dla którego los nie był łaskawy, wyglądał strasznie. Już na pierwszy rzut oka zwierzak sprawiał wrażenie okrutnie zranionego, wycofanego i niezwykle smutnego. Jego nowi właściciele wiedzieli, że zwierzak ma za sobą trudną przeszłość. Dzięki właściwej opiece i rehabilitacji pies zmienił się nie do poznania. Gdy zobaczyli jego uśmiech, z trudem powstrzymali łzy.

Pies przebywający w ośrodku Streetdog Foundation był niewątpliwie jednym z najsmutniejszych zwierząt na świecie. Liam był cały pokryty bliznami i śladami ugryzień, co świadczyło o tym, że bez wątpienia był wykorzystywany w okrutnych walkach psów ku uciesze publiczności. Ludzie wypychali go przed agresywne zwierzęta w roli wabika. Po tak traumatycznych chwilach trudno spodziewać się entuzjazmu i ufności wobec ludzi, które cechują zdrowe pieski. W takich sytuacjach konieczna jest profesjonalna opieka i mnóstwo uwagi, by zwierzę mogło wyzdrowieć. Czy Liam był w stanie w pełni odzyskać zdrowie i na nowo nauczyć się zaufania do ludzi?

Porzucony piesek stracił dom nad głową. Dzięki ludziom o dobrych sercach znalazł w życiu nowe powołaniePorzucony piesek stracił dom nad głową. Dzięki ludziom o dobrych sercach znalazł w życiu nowe powołanieCzytaj dalej

Pies był okrutnie traktowany w przeszłości. Kiedy zaczął zdrowieć, uśmiechnął się po raz pierwszy

Pies już na pierwszy rzut oka wyglądał na zwierzę, które przeżyło trudne chwile. Świadczyły o tym nie tylko liczne obrażenia, ale też jego zachowanie. Liam był bardzo płochliwy i wycofany. Mogło się wydawać, że po tym, co przeszedł, już nigdy nie zaufa ludziom. Ci, którzy go uratowali, zauważyli, że niezwykle pomocna w jego leczeniu okazała się szmaciana maskotka. Już po miesiącu pies odzyskał radość życia i zmienił się nie do poznania. Nauczył się bawić, chodzić na długie spacery i cieszyć towarzystwem innych psów.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mężczyzna zbliża się do psa żyjącego na ulicy. Nie do wiary, co robi chwilę później, wszystko nagrał monitoring
2. Gigantyczny szczur został wyciągnięty z kanalizacji. Gdy poznali prawdę, zamarli
3. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki

Wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby nie profesjonalna opieka. Dzięki niej pies mógł wyzdrowieć dość szybko. Najpiękniejszą chwilą, która świadczyła o tym, że smutny zwierzak poradził sobie z trudnymi doświadczeniami, był jednak jego uśmiech. Gdy zobaczyli, że Liam w końcu potrafi się cieszyć, odetchnęli z ulgą. Pomocna dłoń i odrobina ciepła sprawiły, że psiak w końcu doświadczył traktowania, na które zasługuje każdy czworonożny przyjaciel. Chwile w Streetdog Foundation stały się zupełnie nowym rozdziałem w życiu Liama.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?
  2. Weszła do mieszkania i zobaczyła męża z psem. Natychmiast chwyciła za telefon, wszystko się nagrało
  3. Właściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powód
  4. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki
  5. Nagrano niezwykłe spotkanie w Disneylandzie. Labrador nie mógł uwierzyć, że nareszcie zobaczył swojego idola
  6. Polsat alarmuje. Warto się spieszyć. Ostatni tak swobodny dzień dla podróżnych

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł