Kobieta w wodzie
Źródło: screen z rumble.com/SWNS

Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

23 Czerwca 2020

Pies znalazł się w wodzie i nie potrafił się z niej wydostać. Ocean nie był spokojny, fale z brzegu sięgały kilku metrów. Właścicielka psiaka nie pozwoliła mu zginąć, wiedziała, że musi pomóc mu wydostać się z wody. Kobieta wskoczyła za zwierzakiem do oceanu, chwilę później ogromna fala przykryła ją.

Pies należał do rodziny, stąd kiedy potrzebował pomocy, opiekunowie nie zostawili go. Właścicielka naraziła własne życie, aby wydostać z wody ukochanego pupila. Kobieta wskoczyła do niespokojnego oceanu, fale były ogromne! Kiedy próbowała przejść do psa, przykryła ją jedna z fal i wyrzuciła na brzeg...

Radosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Małgorzata Rozenek podzieliła się szczegółami zdarzeniaRadosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Małgorzata Rozenek podzieliła się szczegółami zdarzeniaCzytaj dalej

Naraziła własne życie, aby ratować psa

Pies desperacko próbował utrzymać głowę nad wodą, nie poddawał się wielkim falom, chciał żyć. Właścicielka kilkukrotnie próbowała dostać się do zwierzaka, jednak ogromne fale przykrywały ją i nie pozwalały podejść bliżej. Kobieta była zmęczona walką z żywiołem, ale wiedziała, że musi ocalić swojego psa. Kiedy udało jej się złapać czworonoga, mocno go chwyciła, widząc, że nadchodzi kolejna fala i nie pozwoli wydostać im się na brzeg plaży.

Właścicielka nie utrzymała długo zwierzaka. Kiedy fala zepchnęła ich do brzegu, puściła go, aby wbiegł na plaże. Woda wciąż była zbyt wysoka dla czworonoga, kolejna fala mogła ponownie go wciągnąć do środka. Widząc, że zwierzę nie daje sobie rady pewien mężczyzna wbiegł do wody i wyciągnął psa na plażę. Właścicielka zebrała w sobie ostatnie siły i powolnym krokiem opuściła wodę. Udało jej się uratować pupila.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko bawiło się plastikową torbą. Kiedy pies zauważył, co się dzieje pobiegł po właścicielkę

2. Na zdjęciu ukrywa się pies. 90% osób nie potrafi go znaleźć

Całą sytuacja została nagrana, a wideo trafiło do sieci na kanał SWNS na rumble.com. Tysiące widzów zachwyciło się zachowaniem kobiety, jednocześnie komenując, że było to bardzo niebezpieczne. Właścicielka mogła zginąć próbując ratować ukochanego pupila. Całe szczęście, nic jej się nie stało.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle podszedł do dziecka siedzącego na kanapie. Matka zobaczyła, co się dzieje i złapała za telefon
  2. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  3. Rzucił psu piłkę do wody. Nagle wynurzyło się ogromne zwierzę i wciągnęło labradora ze sobą
  4. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  5. Kotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
  6. Bydgoszcz. Kobieta ściskała psa, aż ten wył. Kiedy wyszła z nim na balkon, wydarzyła się tragedia

Źródło: cesarsway.comNastępny artykuł