Maszynista i pies
Źródło: screen z facebook/Pomorska Kolej Metropolitalna

Pies spacerował po torach kolejowych. Kamery uchwyciły zachowanie maszynisty

22 Czerwca 2020

Pies spacerował po torach kolejowych i nie chciał z nich zejść. Zwierzak szedł przed siebie, prosto tak jak prowadzą szyny. Kiedy Pomorska Kolej Metropolitalna zauważyła czworonoga, od razu poinformowała maszynistę. Zachowanie kierującego pociągiem zdecydowanie jest godne pochwały.

Pomorska Kolej Metropolitalna poinformowała na swoim Facebook'u o nietypowej sytuacji, która miała dziś miejsce. Monitoring zarejestrował zwierzaka, który spacerował po torach kolejowych.Psiak nie bał się odgłosów pociągów, szedł przed siebie. Kiedy zauważono, że zwierzę nie chce zejść z szyn, powiadomiono maszynistę, który zachował się wzorcowo.

Kotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczuKotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczuCzytaj dalej

Pies "prowadził" pociąg

- O spacerującym sobie po torach psie uprzedziliśmy maszynistę nadjeżdżającego pociągu POLREGIO, dzięki czemu zdążył on zatrzymać się przed zwierzakiem. W konfrontacji z wielotonowym szynobusem pies w ogóle nie zamierzał zejść mu z drogi. Obejrzał się tylko za siebie i dalej jak gdyby nigdy nic powoli spacerował sobie w kierunku przystanku PKM Gdańsk Jasień. Dopiero tam jeden z czekających na peronie pasażerów - poproszony przez nas przez głośniki - skutecznie przegonił zwierzaka z torów - informuje Pomorska Kolej Metropolitalna poinformowała na swoim Facebook'u.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
2. Niesamowite, jaki wpływ na organizm człowieka ma mruczenie kota. Słowa ekspertów są elektryzujące

Czworonóg uciekł na widoczną w tle skarpę i pobiegł do lasu. Jak poinformował portal trojmiasto.pl, jedna z mieszkanek znalazła psiaka w okolicach przystanku Jesień. Zwierzę trafiło do schroniska, skąd mieli go zabrać właściciele. Nie wiadomo, czy pies uciekł im z podwórka czy zerwał się na przykład ze smyczy. Całe szczęście, że nic mu się nie stało i bezpiecznie wrócił do domu.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
   2. Alaskan Malamute wziął do pyska stopę dziecka. Chwilę później, wydarzyła się niebywała rzecz
   3. 3-letni chory chłopiec zaginął. Uratowały go dwa psy, niesamowite, co zrobiły
   4. Znaleźli w samolocie 500 buldogów. Kilkadziesiąt było nieżywych
   5. Straciła ukochanego kota. Rok później kamera nagrała jego ducha
   6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: trojmiasto.pl

Następny artykuł