Pies z wywalonym jęzorkiem
Źródło: Facebook/Skylor's Animal Rescue North Wales, U.K. Reg charity number 1179940

Ukradli mu psa. Po roku zdecydował się adoptować nowego, zdarzyło się coś wprawiającego w osłupienie

22 Maja 2020

Pies o imieniu Akita był prawdziwym członkiem rodziny dla Delona Pearsona. Trudno sobie wyobrazić rozpacz właściciela, kiedy okazało się, że suczka została skradziona. Po roku od straty pupila, stało się coś niebywałego.

Pies należący do rodziny Pearsonów został skradziony pewnego dnia, kiedy zwierzak bawił się w ogrodzie prze domem należącym do rodziny. Zrozpaczeni właściciele rzucili się w wir poszukiwań, jednak bez skutku. Po roku, kiedy już stracili nadzieję, pewne ogłoszenie zmieniło ich życie na zawsze.

Pies został skradziony sprzed domu swoich właścicieli

We wrześniu ubiegłego roku doszło do tragicznego zdarzenia. Akita, ukochany psiak Delona Pearsona i jego małego synka, została skradziona sprzed ich domu. Mężczyzna szukał psiaka wszędzie, jednak bezowocnie. Pies przepadł bez śladu. Rodzina pogrążyła się w żałobie. Jednak po roku stało się coś, czego nie mogli się spodziewać...

Rok po zaginięciu uroczego psiaka, Delon postanowił znaleźć nowego czworonożnego przyjaciela. Rozpoczął przeczesywanie internetu w poszukiwaniu "tego jedynego". Jakie musiało być jego zdziwienie, kiedy na stronie jednego z lokalnych schronisk znalazł... Nikogo innego, tylko Akitę! Mężczyzna nie wahał się ani chwili. Od razu skontaktował się z placówką w celu odzyskania psiaka. Na decyzję schroniska nie trzeba było długo czekać. Suczka praktycznie parę dni po znalezieniu przed Delona ogłoszenia, była już z powrotem w swoim prawdziwym domu.

Mężczyzna utrzymał całość "operacji" w tajemnicy przed swoim synkiem, który dorastał razem z psiakiem. Kiedy ta dwójka zobaczyła się po tak długiej rozłące, ich reakcja wzruszyła ojca chłopca. Pies i dziecko rzucili się sobie w objęcia, Akita od razu rozpoznała swojego towarzysza zabaw. Jej ogon nie zatrzymał się ani na sekundę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze zaniemówili. Do lecznicy trafiło niesamowite stworzenie. Czy to postać z bajki? 2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

Delon podzielił się ze światem poruszającą historią, internauci są poruszeni tym, co spotkało Pearsonów. Całe szczęście Akita znów może cieszyć się bezpiecznym, spokojnym życiem w kochającym domu. Wróciła do swojej rodziny, z pewnością cieszy się każdym wspólnie spędzonym dniem.

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzina w komplecieRodzina w komplecie
Facebook/Skylor's Animal Rescue North Wales, U.K. Reg charity number 1179940

Akita może już spać spokojnieAkita może już spać spokojnie
Facebook/Skylor's Animal Rescue North Wales, U.K. Reg charity number 1179940

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne warunki, ciężko powstrzymać łzy. Tragedia koni w Janowie Podlaskim
  2. Znalazła małego kotka w alejce. Kiedy zabrała go do weterynarza, zdębiała
  3. Przed schroniskiem, żyły w strasznych warunkach. Nagrano momenty, gdy psy pierwszy raz widzą ocean
  4. Pomalowana na niebiesko suczka trafiła do weterynarza. Jakie były tłumaczenia właściciela?
  5. 22 maja to bardzo ważna data nie tylko dla zwierząt. Świętujecie razem z nimi?
  6. Radosław Majdan w łóżku z buldogamiŹródło: Instagram/m_rozenek swiatzwierzat.plKategoriePsyCzy psy mogą spać w łóżku?

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł