Radosław Majdan w łóżku z buldogami
Źródło: Instagram/m_rozenek

Czy psy mogą spać w łóżku? Małgorzata Rozenek odpowiedziała na pytanie wymownym zdjęciem

22 Maja 2020

Pies uwielbia towarzyszyć człowiekowi praktycznie w każdej czynności. Towarzyskie zwierzaki kochają też zakraść się czasem do łóżka swoich właścicieli. Czy popołudniowa drzemka z psiakiem to dobry pomysł?

Kwestia tego, czy można spać w jednym łóżku z psiakami jest często przedmiotem sporów. Są dwa obozy - tych, którzy uważają, że taki zwyczaj nie jest higieniczny i może być groźny dla zdrowia, oraz tych, którzy wpuszczają do swojego "królestwa" spragnione bliskości czworonogi. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła opowiedzieć się, po której stronie "mocy" stoi.

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała rozczulające zdjęcie na Instagramie

Popularna prezenterka znana jest ze swojej miłości do zwierzaków. Sama jest właścicielką rozkosznej zgrai buldogów. Zdjęciami swoich psiaków i ich przygodami często dzieli się ze światem za pośrednictwem Instagrama. Jej ostatni post podbił serca internautów. Można powiedzieć, że rozwiewa wiele wątpliwości. Czy powinno się pozwalać psom spać w naszym łóżku?

Fotografia mówi sama za siebie. Można na niej zobaczyć męża prezenterki, Radosława Majdana, który śpi w najlepsze. Nie jest jednak sam - w łóżku towarzyszy mu cała rozszczekana hałastra należąca do popularnej it-couple. Psiaki ułożyły się wokół swojego opiekuna i dołączyły do niego we wspólnym drzemaniu. Trzeba przyznać, że ten widok jest rozczulający!

Choć wiele osób ma opory przed spaniem w jednym łóżku z psiakami ze względu na kwestie higieniczne, wielu właścicieli tych czworonogów pozwala swoim pupilom wskakiwać prosto w miękką pościel. Nic dziwnego - perspektywa bliskości z ukochanym zwierzakiem jest bardzo kusząca.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Znalazła małego kotka w alejce. Kiedy zabrała go do weterynarza, zdębiała 2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

Nie ma jednoznacznej opinii, mówiącej, czy spanie ze zwierzakami powinno być "dozwolone". Warto jednak pamiętać o tym, żeby regularnie dbać o higienę naszych podopiecznych. Dobrym rozwiązaniem jest np. czyszczenie psich łapek specjalnymi chusteczkami po każdym spacerze. Zachowując takie nawyki nie powinno być przeciwwskazań do wspólnego "ucięcia szpaka".

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot urodził się z dwoma pyszczkami. Porażający widok
  2. Przed schroniskiem, żyły w strasznych warunkach. Nagrano momenty, gdy psy pierwszy raz widzą ocean
  3. Schronisko podważa słowa ugryzionej przez psa aktorki. Jaka jest prawda?
  4. Kto uratuje konie z Janowa Podlaskiego? Makabryczne odkrycie w stadninach, skandaliczne szczegóły
  5. Ktoś wyrzucił do śmietnika karton po trawie. W środku nowonarodzone kocięta
  6. Właścicielka umarła, a nowy opiekun wyrzucił go z domu. Co stanie się z kotem?

Źródło: Instagram/m_rozenek

Następny artykuł