Ogromny pies upewnia się, że nikt nie widzi, jak kradnie ciastka z kuchennego blatu
Źródło: screen shot/Youtube/Daily Mail

Pies wtargnął do kuchni i rzucił się w stronę blatu. Kamery wszystko nagrały, jego właścicielka nie mogła uwierzyć w to, co widzi

2 Lipca 2020

Pies o imieniu River zakradł się do kuchni, wskoczył przednimi łapami na blat i zrobił coś, o co jego właścicielka nie mogła go podejrzewać. Karen jest kochającą opiekunką dwóch uroczych pointerów - Winnie i Rivera. W trakcie ostatnich kilku miesięcy kobieta zaczęła obserwować bardzo podejrzaną rzecz, o której robienie podejrzewała suczkę Winnie. Żeby przyłapać ją na gorącym uczynku, Karen zainstalowała w kuchni ukrytą kamerę. Jednak kiedy zobaczyła to, co zostało zarejestrowane na nagraniu, nie była w stanie uwierzyć własnym oczom.

Pies o imieniu River zrobił coś, czego nie spodziewała się po nim jego właścicielka, Karen Probin. Kobieta od paru ostatnich miesięcy obserwowała w swoim domu bardzo niepokojące zjawisko. Żeby znaleźć sprawcę niecnych kradzieży, które zaczęły mieć miejsce w jej własnej kuchni, kobieta zainstalowała ukrytą kamerę w celu nakrycia bezczelnego złodzieja. To, co zobaczyła na nagraniach wprawiło ją w osłupienie. Prawda okazała się być o wiele bardziej zaskakująca, niż mogła przypuszczać.

Pies zakradł się do kuchni i zrobił coś, co wprawiło w osłupienie jego właścicielkę

River jest uroczym psiakiem rasy pointer. Mieszka razem z Karen Probin, jej partnerem i suczką tej samej rasy o imieniu Winnie. Powszechnie znanym faktem jest to, że jego czworonożna przyjaciółka jest nie lada łasuchem. Dlatego kiedy z kuchni zaczęły znikać pieczone od pewnego czasu w dużych ilościach babeczki, Karen nie miała najmniejszych wątpliwości - to na pewno łakoma suczka była złodziejką. Jednak żeby nie rzucać oskarżeń niepodpartych żadnymi dowodami, właścicielka pointerów zainstalowała w kuchni ukrytą kamerę. Nie mogła się spodziewać tego, jakie będą rezultaty jej śledztwa.

Zaczęła śpiewać psom rasy husky piosenkę na poranek. Zwierzaki odpowiedziały jej w najlepszy sposóbZaczęła śpiewać psom rasy husky piosenkę na poranek. Zwierzaki odpowiedziały jej w najlepszy sposóbCzytaj dalej

Kiedy tylko Karen zabrała się za oglądanie "materiałów dowodowych", jasne stało się, jak bardzo się myliła. Kobieta z zaskoczeniem odkryła, że złodziejem babeczek wcale nie jest smakoszka Winnie. Okazał się nim nie kto inny, tylko przez nikogo nie podejrzewany River. Na nagraniu, którym opiekunka psiaków podzieliła się w sieci można zobaczyć, jak pointer zakrada się do blatu kuchennego, wskakuje na niego przednimi łapkami, upewnia, się, że nikogo nie ma w pobliżu i nikt go nie widzi i... zasadza się na babeczki. Na początku nie może do nich dosięgnąć, jednak po kilku próbach w końcu udaje mu się osiągnąć upragniony cel - chwyta za pierwszą babeczkę i ją pożera. Włącznie z papierkiem. Następnie kolejną i jeszcze kolejną. W ten sposób wszystkie ciastka zniknęły z blatu, a Karen i jej partner stracili deser.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyrzucili 2-miesięcznego szczeniaka na śmietnik. Maluch miał bardzo małe szanse na przeżycie 2. Internauci dostają szału przez pozornie zwykłe zdjęcie. Ukrywa się na nim żaba, ale tylko najbardziej spostrzegawczy ją widzą

Nagranie, na którym sprytny pointer dokonuje kuchennej rozróby w oka mgnieniu stało się hitem w sieci. Zachowanie psiaka powala na łopatki, zobaczcie sami!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

River miał ogromną ochotę na deserRiver miał ogromną ochotę na deser
screen shot/Youtube/Daily Mail

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  2. 2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia
  3. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii
  4. Wzruszająca historia z Polski. Właściciele przez pół roku szukali zaginionego psa, który odnalazł się w Radysach
  5. Znalazł suczkę na poboczu drogi. Kiedy spojrzał na jej ogon, odkrył straszną prawdę
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: dailymail.co.uk

Następny artykuł