Dalmatyńczyk mruży oczy, bo jest głaskany
Źródło: screen shot/Youtube/WOOD TV8

Pies przestał się słuchać właściciela. Powód nieposłuszeństwa poraża

20 Maja 2020

Pies o imieniu Sadie zaczął się bardzo dziwnie zachowywać podczas spaceru. Suczka, która na ogół wykazuje się ogromną posłusznością, swoim zachowaniem wprawiła w osłupienie właściciela.

Wydawało się, że nic nie zmąci spokoju tamtego słonecznego spaceru. Jedak w pewnym momencie Sadie, suczka należąca do mężczyzny o imieniu Rob Jerry, zaczęła się zachowywać w sposób, który zupełnie wytrącił z równowagi jej właściciela.

Pies stanął jak wryty i odmawiał wykonywania poleceń

Rob i Sadie spacerowali razem ciesząc się pięknym, słonecznym dniem. Suczka biegała wokół mężczyzny i eksplorowała otoczenie. Jednak nagle stało się coś, co bardzo zadziwiło Roba. Suczka nagle stanęła w oddali i przestała reagować na wołanie Roba. Mężczyzna zadziwiony nagłym nieposłuszeństwem psa był zmuszony do niego podejść.

Na początku Robowi wydawało się, że Sadie pochyla się nad dzikim zwierzęciem. Dopiero kiedy znalazł się tuż obok czworonoga odkrył prawdę. Na ziemi leżał jego 89-letni sąsiad. Okazało się, że staruszek przewrócił się w trakcie swojego codziennego, porannego wyjścia po gazetę do sklepu. Nie dość, że mężczyzna się poślizgnął na oblodzonej drodze, to jeszcze złamał biodro. Nie był w stanie się podnieść, próbował się doczołgać do widocznego miejsca, tak, aby przechodnie mogli go zauważyć. Niestety nie był w stanie. Gdyby nie czujność Sadie, staruszek mógłby skończyć tragicznie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Labrador 10 lat spędził uwięziony pod stołem. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy zobaczył ocean 2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

Gdy tylko Rob zobaczył sąsiada, od razu zadzwonił po pogotowie. Staruszek został zabrany do szpitala oraz poddany operacji. Sadie na krok nie odstępowała poszkodowanego - psiak pilnował, czy nie dzieje mu się krzywda. Reakcja psa wprawiła w osłupienie Roba i raz rodzinę jego sąsiada. Pies okazał niesamowite zaangażowanie w pomoc 89-latkowi, jego oddanie rozczuliło wszystkich.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Całe szczęście staruszek wrócił cały i zdrowy do rodzinyCałe szczęście staruszek wrócił cały i zdrowy do rodziny
screen shot/Youtube/WOOD TV8

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Producenci drobiu masowo utylizują zdrowe kurczaki. Wszystko przez narastający kryzys
  2. Zobaczyła przemoczonego i zmarzniętego psa na ulicy. Gdy podeszła bliżej, odkryła straszną prawdę
  3. Suczka zaczęła głośno szczekać. Kiedy właścicielka sprawdziła monitoring, od razu wbiegła do jej pokoju
  4. Weterynarze zdębieli na widok sierści. Pod nią ukrywało się popularne zwierzę
  5. Zamknęli pitbulla w małej klatce. Wolontariusze nie mogli uwierzyć, co stało się z jego tułowiem
  6. Owczarek niemiecki w każdą niedzielę przychodzi do kościoła. Powód chwyta za serce

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł