Pies był samotny
Źródło: instagram/rescuedbymyrescues

Chciał wychowywać psa zabójcę. Gdy zwierzę okazało się łagodne, nastolatek wykonał okropny krok

20 Maja 2020

Pies trafił pod opiekę nastolatka, który chciał mieć groźne zwierzę. Gdy czworonóg nie przejawiał niebezpiecznych zachowań, oddał go do schroniska.

Łagodny charakter psa to marzenie większości właścicieli czworonogów. Agresywne zwierzęta często prowokują problematyczne sytuacje. Historia pewnego psa o imieniu Charlie pokazuje, że spokój może być traktowano jako największa wada.

Pies o bardzo łagodnym charakterze

Nastolatek, który zajmował się Charliem, zapragnął wcielić się w tresera czworonoga. Uważał, że pies powinien być wytrzymały, groźny i bezwzględny dla obcych. Taka próba "wychowania" skończyła się bardzo dramatycznie. Pewnego razu uderzył zwierzę, by zobaczyć jego reakcję. Spodziewał się, że pies o groźnym wyglądzie rzuci się na przeciwnika. Natomiast zwierzę było przerażone, w ogóle nie zareagowało agresją. Nastolatek stwierdził, że nie chce wychowywać łagodnego psiaka i oddał go do schroniska.

O historii Charliego dowiedziała się dziewczyna o imieniu Maaira. Nie pozostawiła psiaka w schronisku, zdecydowała się na adopcję. Nie była pewna tego kroku, ponieważ miała w domu kota. Czy zwierzęta zaakceptują się nawzajem? A może codziennie w domu będzie dochodziło do sprzeczek? Maaira bała się najgorszego, ale wiedziała, że nie może Charliego zostawić w przytulisku.

Psiak w rasie pitbulla trafił do jej domu, gdzie szybko zaprzyjaźnił się z kociakiem. Sąsiedzi, którzy widzieli kobietę na spacerach z czworonogiem byli sceptyczni do tej adopcji. Nie podobało im się, że "agresywna rasa" mieszka w ich sąsiedztwie. Kobieta odpowiedziała najlepiej, jak mogła – wysłała kartę pocztową, przedstawiającą przytulającego się jej psa z kotem. Później zdecydowała się na testy DNA. Wykazały one, że pies nie jest wcale pitbullem! Wszyscy dali się zwieść wyglądowi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zobaczyła przemoczonego i zmarzniętego psa na ulicy. Gdy podeszła bliżej, odkryła straszną prawdę
2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zwierzę jest bardzo łagodneZwierzę jest bardzo łagodne
instagram/rescuedbymyrescues

Jak można wyrzucić łagodnego psa?Jak można wyrzucić łagodnego psa?
instagram/rescuedbymyrescues

Kocha przytulać się z kotemKocha przytulać się z kotem
instagram/rescuedbymyrescues

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Producenci drobiu masowo utylizują zdrowe kurczaki. Wszystko przez narastający kryzys
  2. Weterynarze zdębieli na widok sierści. Pod nią ukrywało się popularne zwierzę
  3. Chihuahua trafiła do schroniska z wielkim brzuchem. Gdy zaczęła rodzić, wszyscy zamarli
  4. Najpopularniejsze imiona dla kota i kotki. Jak nazwać mruczka?
  5. Zamknęli pitbulla w małej klatce. Wolontariusze nie mogli uwierzyć, co stało się z jego tułowiem
  6. Owczarek niemiecki w każdą niedzielę przychodzi do kościoła. Powód chwyta za serce

Źródło: animalchannel.co

Następny artykuł