uratowany pies
Źródło: Riverside County Sheriff’s Department/Facebook

Mężczyzna spacerował w upalny dzień. Nagle usłyszał piski psa z auta, od razu wiedział co zrobić

18 Sierpnia 2020

Pies miał niebywałe szczęście, że ktoś go usłyszał. Gdyby nie przypadkowy przechodzień, który zwrócił uwagę na dźwięki dobiegające z zaparkowanego auta, historia mogła się skończyć zupełnie inaczej. Jednak gdy tylko mężczyzna usłyszał piski i skomlenie, od razu wiedział, co robić. Zareagował w samą porę.

Pies został cudem uratowany przez przypadkowego przechodnia. Mężczyzna akurat przechodził obok zaparkowanego auta, gdy usłyszał ciche skomlenie i piski. Natychmiast zajrzał do samochodu i ku swojemu przerażeniu zobaczył w nim wycieńczonego psa. Na szczęście wiedział, co robić - nie zawahał się ani chwili, od razu przystąpił do działania i powiadomił odpowiednie służby. Jednak historia mogłaby skończyć się zupełnie inaczej.

Położył się do łóżka i włączył kamerę. Nagrał, co 3 mopsy robią w nocyPołożył się do łóżka i włączył kamerę. Nagrał, co 3 mopsy robią w nocyCzytaj dalej

Pies był zamknięty w aucie

Mężczyzna spacerował rozgrzanymi ulicami Kalifornii, gdy nagle usłyszał skomlenie i piski z zaparkowanego przy ulicy auta. Gdy zajrzał do środka, od razu wiedział, jak powinien zareagować. W samochodzie był mały piesek, wyraźnie przegrzany i wykończony. Tego dnia na zewnątrz było ponad 37 stopni, przechodzień zareagował więc natychmiast. Wyciągnął psa z auta i pilnował go do czasu zjawienia się policji. Gdy policjanci zjawili się na miejscu, wiedzieli, że trzeba działać natychmiast i umieścili czworonoga w swoim klimatyzowanym wozie. Po użyciu termometru w aucie okazało się, że pies był uwięziony w temperaturze... 55 stopni Celsjusza.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chory chłopiec od zawsze bał się psów. Labrador pomógł mu przełamać strach
2. Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli

Prawdziwy bohater

Gdyby nie bohater przechodzący obok auta, pies mógłby nie przeżyć. Komisariat, który zajął się sprawą postanowił poświęcić historii osobny post na swoim Facebooku. Okazało się, że nieodpowiedzialny właściciel zwierzaka został szybko aresztowany i postawiono mu zarzutyznęcania się nad zwierzętami. Teraz uratowany psiak o imieniu Boomer trafi pod opiekę Ramona Humane Society, gdzie ma spokojnie wrócić do siebie. Wolontariusze spodziewają się, że szybko stanie na nogi.

Policjanci przypomnieli przy okazji, by nigdy nie zostawiać zwierząt ani dzieci w zamkniętym samochodzie. Błyskawicznie rosnące wewnątrz temperatury mogą spowodować śmierć, stałe uszkodzenia lub udar mózgu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu jest pies. Tylko najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć
  2. Tajna broń Jolanty Kwaśniewskiej. Na czym polega sekret pierwszej damy polskiego stylu?
  3. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
  4. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  5. Piękny paw uciekł ze swojego zielonego domu. Dumnie spacerował między samochodami
  6. Niemal wszystko zablokowane. Turyści nie wiedzieli, co się dzieje. Widok był druzgocący

źródło: pawmygosh.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł