goldie
Źródło: facebook.com/Finding Goldie

Wzruszający moment powrotu psa do domu. Zwierzę uciekło przerażone wypadkiem

18 Lipca 2020

Pies zaginął po wypadku drogowym, w którym uczestniczył. Mężczyzna podróżował ze swoim pupilem, gdy doszło do poważnego wypadku. Przyczepa, którą holował nagle się odczepiła, wywracając jego samochód do góry nogami. Na szczęście 71-latek przeżył, doznał jednak poważnego wstrząsu mózgu oraz złamał kilka żeber. Gdy obudził się w szpitalu, od razu spytał co stało się z jego psem.

Pies, przerażony sytuacją w jakiej się znalazł uciekł zanim ratownicy dotarli na miejsce zdarzenia. Suczka shih tzu o imieniu Goldie zniknął na wiele tygodni. Zrozpaczona rodzina robiła wszystko co w jej mocny by odnaleźć pupila. Powstała strona na Facebooku, wyznaczono nagrodę, poszukiwali jej na własną rękę oraz dzwonili do wszystkich służb i schronisk w okolicy. Mimo to, słuch po psiaku zaginął. Prawie zdążyli stracić nadzieję, gdy wydarzył się cud. Nagle w ich domu zadzwonił telefon. Okazało się, że ich pies został znaleziony. Nie był to jednak koniec jego problemów.

Bieszczady. Niedźwiedź włamał się do samochodu turystów. Skusiła go prosta rzeczBieszczady. Niedźwiedź włamał się do samochodu turystów. Skusiła go prosta rzeczCzytaj dalej

Pies został potrącony przez samochód

Właściciel Goldie nie poddał się. Pozostał w mieście, w którym doszło do wypadku, oddalonym od jego domu o setki kilometrów. Wraz z rodziną i mieszkańcami miasteczka prowadził poszukiwania swojego pupila. W końcu udało mu się uzyskać informację o losie jego przyjaciółki. Ostatnie tygodnie nie były dla Goldie najszczęśliwsze. Po tym jak przeżyła dachowanie podróżując ze swoim panem błąkała się samotnie po okolicy. W końcu doszło do kolejnego wypadku, pies wszedł na jezdnię i został potrącony przez samochód. Podekscytowani ale też pełni obaw właściciele suczki pojechali do kliniki weterynaryjnej, do której trafiła zguba.Na miejscu okazało się, że pies żyje, jednak jego stan jest bardzo poważny. Okazało się także, że leczenie psiaka będzie bardzo kosztowne. Nie zniechęciło to jednak jej rodziny, zachwyconej możliwością ponownego spotkania z czworonogiem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Spuścił ze smyczy gromadę owczarków niemieckich. Przechodnie nie mogli uwierzyć

2. Wielki labrador zobaczył dwudniowego kotka. Właścicielka chwyciła za aparat

Powstała zbiórka na jej leczenie

Choć początkowo to właściciele Goldie oferowali tysiąc dolarów nagrody, temu kto przekaże im informację na temat miejsca pobytu ich psa, teraz potrzebowali pomocy. Powstała zbiórka która miała pomóc im w opłaceniu rachunku ze szpitala. Zebrali ponad 3 tysiące dolarów. Weterynarze są dobrej myśli, mimo, że pies wciąż nie chodzi samodzielnie zaczął przyjmować stałe pożywienie. Otoczony miłością rodziny i dzięki wsparciu zaangażowanych w poszukiwania i leczenie psa osób Goldie spędzi ze swoimi właścicielami jeszcze wiele pięknych lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

      1. Między zebrami ktoś schował klawiaturę. Tylko 1 na 12 osób potrafi ją znaleźć w 10 sekund
      2. Muzułmanka z dwójką dzieci weszła do tramwaju w Warszawie. Niebywałe, co się potem wydarzyło
      3. Piękne zachowanie pracowników sklepu. Bezpański pies przeżył dzięki ich uprzejmości
      4. Kobieta uwięziła pieska w reklamówce. Dzieci rzuciły mu się na ratunek, brawo dla małych bohaterów
      5. Pies albo mieszkanie. Niepełnosprawny weteran stanął przed ciężkim wyborem, los pupila zależał od jego decyzji
      6. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

Źródło: animalclub.net

Następny artykuł