agresywny pies
Źródło: youtube/Takis Shelter

Agresywny pies po raz pierwszy pozwolił się pogłaskać. Łzy cisną się do oczu, ile ten biedak musiał wycierpieć

17 Listopada 2020

Pies był bardzo agresywny w stosunku do właściciela i do obcych. Sąsiedzi byli załamani, ponieważ na dodatek zwierzę cały czas szczekało. Wszyscy bali się podejść do zwierzaka, który w każdej chwili mógł zaatakować. Policja szybko ustaliła przyczynę złego zachowania zwierzaka. Ale czy było już za późno na ratunek?

Pies był krótko trzymany przez swojego właściciela. Nie tylko poprzez łańcuch, ale ogólnie w całym swoim życiu. Pseudoopiekun znęcał się nad zwierzakiem, na co ten reagował agresją w jego stronę. Mundurowi nie wiedzieli, co mają zrobić. Postanowili skontaktować się ze schroniskiem Takis. Wiedzieli, że pracują tam wykwalifikowali ludzie, którzy będą w stanie zaradzić sytuacji.

Jak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylićJak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylićCzytaj dalej

Schronisko ruszyło na pomoc psu

Pies został zabrany od pseudowłaściciela. Osoby, które po niego przyjechały musiały być bardzo ostrożne, ponieważ zwierzę nie chciało się uspokoić. Czworonóg cały czas szczekał i nie pozwalał się dotknąć. Nie chciał wyjść z transportera, co chwila, próbując zaatakować pomocną dłoń.

- Pies znał tylko przemoc i próbował się bronić - powiedział Takis, po czym kilkukrotnie został ugryziony przez zwierzę, kiedy próbował je dotknąć. - Dobrze, spróbujemy później. Jeszcze zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi.

Phoenix, bo tak nazywał się pies potrzebował wielu godzin, aby zaakceptować dotyk dłoni. Z początku próbował warczeć na nią, ale po dłuższej chwili przestał atakować mężczyznę. Zwierzę zaczęło czuć się bezpiecznie, dało szansę Takisowi, który chciał dobrze dla zwierzaka.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Spacerowicze natknęli się na psa, który miał wbite 2 strzały. Wiemy, kto doprowadził do dramatu
2. Ikea wprowadziła długo wyczekiwaną usługę. W czasach pandemii sprawdzi się doskonale
3. Jak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylić

Pies pierwszy raz został pogłaskany

Cała sytuacja, odbiór zwierzęcia a później dotarcie do niego zostały nagrane. Uwieczniono na wideo moment, kiedy pies pierwszy raz został pogłaskany. Widać jak zmienia się jego wyraz pyszczka, jak odchodzą złe emocje, jak zwierzę zaczyna ufać człowiekowi.

Pies nawet podał łapę swojemu nowemu opiekunowi! Zdecydował się zaufać, wiedział, że jest w dobrych rękach i teraz czekają go tylko dobre chwile.

Choć właściciel twierdził, że Phoenix jest agresywny w stosunku do kotów, szybko stało się jasne, że to nie jest prawdą. Zwierzę zamieszkało w domu pełnym kociaków, Pies nie przejawiał agresywnych zachowań również w stosunku do swojej rasy.

Nie wiadomo, czy pies trafił do adopcji oraz jak potoczył się jego dalszy los. Mamy nadzieję, że udało mu się znaleźć szczęśliwy dom!

Zobaczcie wzruszające wideo.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Dramat Beaty Pawlikowskiej. Podróżniczce wszystko legło w gruzach. A miała być szczęśliwa na krańcu świata
  3. Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideo
  4. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"
  5. Powiesili zdjęcie zmarłego psa na ścianie. Nie przewidzieli reakcji drugiego zwierzaka, wszystko się nagrało
  6. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  7. UOKiK ostrzega przed oszustami na Black Friday. Polacy mogą stracić pieniądze, koniecznie sprawdź jak się zabezpieczyć

źródło: youtube

Następny artykuł