Niemowlę i wielki pies razem raczkują
Źródło: screen shot/Youtube/Life with Malamutes

Ogromny pies uczy niemowlę raczkować. Rodzice nagrali wspaniałe zachowanie, piękny widok

17 Czerwca 2020

Pies postanowił pomóc malutkiemu dziecku w nauce raczkowania. Ogromny czworonóg swoim zachowaniem wprawił w osłupienie rodziców malucha, którzy na widok jego wyczynów nie zastanawiali się ani chwili - od razu chwycili za telefon i nagrali poczynania uroczego duetu. Powstałym nagraniem postanowili podzielić się w sieci, rzesze internautów są zachwycone widokiem olbrzymiego psiska bawiącego się z malutką dziewczynką.

Kiedy pewna rodzina powiększyła się o malutką Mię, nie tylko rodzice dziewczynki nie mogli ukryć ogromnej radości. Pozostali domownicy - dwa ogromne psy rasy malamut oraz wielki kot maine coon również pokochali niemowlę i traktują jak prawowitą członknię stada. Co więcej - gigantyczne psy próbują nawet swoich sił jako... nauczyciele! Rodzice niemowlaka zamieścili w sieci filmik, na którym udało im się uwiecznić, jak jeden z czworonogów uczy malutką dziewczynkę raczkowania.

Ogromny pies uczy niemowlę raczkować

Rodzice Mii z ogromną chęcią dzielą się ze światem nagraniami, na których uwieczniają, jak ich malutka córeczka rośnie jak na drożdżach w towarzystwie niemałego zwierzyńca. Do członków rodziny należą bowiem również dwie ogromne suczki rasy Malamut, Niko i Phil oraz imponujących rozmiarów maine coon Milo. Puchata zgraja od razu pokochała malutkie dziecko i gołym okiem widać, że uwielbiają spędzać czas z córeczką swoich opiekunów.

Przemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego buldoga. Ich zdjęcia chwytają za sercePrzemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego buldoga. Ich zdjęcia chwytają za serceCzytaj dalej

Do sieci co jakiś czas trafiają kolejne filmiki, na których można podziwiać urocze zabawy zwierzaków i malutkiej Mii. Jednak to, czym ostatnio podzielili się rodzice dziecka bije na głowę większość dotychczas dostępnych wideo. Małżeństwu udało się nagrać, jak jeden z wielkich, puchatych malamutów uczy niemowlę... raczkować! Żeby tego było mało, rodzice dziecka postanowili zorganizować małe zawody między maleństwem a uroczym psiskiem. Konkurencja była bardzo zacięta, zarówno maluch, jak i olbrzym byli bardzo zdeterminowani, żeby wygrać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, kamera nagrała wszystko 2. Listonosz podszedł do ogrodzenia, za którym czaił się owczarek niemiecki. Powalające sceny, kamera uchwyciła moment spotkania

Filmik, którym podzieliła się na swoim kanale na Youtubie para powala na łopatki. Pozornie niedobrana para - niemowlę i ogromny pies stanowią niezwykle zgrany duet. Ich widok razem jest niesamowity! Widać, że zwierzaki i malutką dziewczynkę już połączyła bardzo głęboka więź.

ZOBACZ ZDJĘCIE I FILM:

Mia i wielkie psisko stanęli do zawodów!Mia i wielkie psisko stanęli do zawodów!
screen shot/Youtube/Life with Malamutes

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  2. Ksiądz odprawiał Mszę, kiedy wbiegł pies. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  3. Golden retriever nie chciał wejść na schody ruchome. Zachowanie właściciela wzrusza do łez
  4. 12-tygodniowy kotek ucierpiał w wypadku. Ktoś zostawił go na pewną śmierć
  5. Bez nosa, oczu, ucha - poważnie okaleczone psy połączyła niesamowita więź. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
  6. Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach

Źródło: Youtube/Life with Malamutes

Następny artykuł