Pies topi się
Źródło: screen z youtube/thedodo

Zaryzykowali własnym życiem, aby uratować tonącego psa. Oglądając wideo nie trudno o gęsią skórkę

15 Listopada 2020

Pies znalazł się w pułapce bez wyjścia. Zwierzę porwał nurt wody, nie potrafiło samodzielnie się wydostać. Grupa mężczyzn zauważyła tonącego psa i rzuciła mu się na ratunek.

Pies nie poddawał się i cały czas próbował utrzymać się na wodzie. Nie było to proste, ponieważ woda była bardzo silna, cały czas próbowała go porwać w głąb. Z pomocą psu na ratunek przyszła gruba mężczyzn.

Dziecko przytuliło się do brzucha kota. Sekundy później stała się bardzo dziwna rzeczDziecko przytuliło się do brzucha kota. Sekundy później stała się bardzo dziwna rzeczCzytaj dalej

Pies prawie utopił się

O tej historii wiemy niewiele, ale na szczęście zakończyła się z happy enedem. Kiedy pies zaczął tonąć, kilku mężczyzn weszło do wody próbując go uratować. Mężczyźni trzymali się mocno, tak aby żaden z nich nie stracił równowagi. Wystarczyłby jeden mały krok, a wszyscy wpadliby do silnego nurtu wody.

Jeden z mężczyzn wychylił się najbardziej próbując złapać zwierzaka. Inni trzymali go mocno, tak aby i jemu nie stała się krzywda. Mężczyzna próbował chwycić psa ręką, jednak to nie było takie proste. Cały czas brakowało po kilka centymetrów, aby się spotkali. Woda była tak silna, że ciężko było z nią walczyć.

Wstrząsające wideo trwa niespełna 2 minuty, a ciarki przechodzą po całym ciele. Zwierzę musiało być padnięte tą ciągłą walką, ale nie poddawało się, cały czas próbowało dotrzeć do mężczyzny. W końcu udało się chwycić biednego czworonoga i wyciągnąć na suchy ląd. Prawdopodobnie nic się psu nie stało.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego kot nie śpi w nocy? Prawda może cię zaskoczyć
2. ABBA 37 lat później. Jak zmienili się członkowie ponadczasowej grupy?
3. Prezydent Turkmenistanu kocha psy. W stolicy odsłonięto 15-metrowy pomnik jego ulubionej rasy

Internauci zachwyceni postawą mężczyzn

Mężczyźni zrobili to bezinteresowanie, ryzykując własnym życiem. Zrobili wszystko, aby uratować niewinne stworzenia. Nie każdy byłby gotowy na takie poświęcenie.

- Zaryzykować własnym życiem, aby uratować inną istotę. O to właśnie chodzi, tak powinni zachowywać się ludzie. Salutuję Wam Panowie!
- Wyobraźnie sobie jak przestraszony musiał być pies...
- Przez ten film mam łzy w oczach. Dziękuję Wam dobrzy ludzie - czytamy w sieci.

Niektórzy mówią, że pies zachowałby się w ten sam sposób, kiedy zobaczyłby człowieka w potrzebie. Psy robią w końcu wszystko bezinteresowanie dla nas. Nie oceniają, nie pytają, pomagają nam, wspierają. Zgadzacie się?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Tusk nie mógł się powstrzymać, mocne słowa i zdjęcie z plaży podbijają sieć. Polskie morze zachwyca nawet późną jesienią
  3. Mały chłopiec otwiera prezent. W środku jest szczeniaczek, reakcja dziecka bezcenna
  4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
  5. Rolnik z polskiej wsi chciał zagłodzić krowę na śmierć. Absurdalny powód, nie mieści się w głowie
  6. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami. Ich dzieci są niezwykłe
  7. Polacy coraz rzadziej korzystają z gotówki. Wszystko przesuwa się w stronę elektronicznych płatności, ogromne zmiany

źródła: youtube

Następny artykuł