Szczęśliwy duet
Źródło: FRONT STREET ANIMAL SHELTER

Najbardziej niechciany pies w schronisku znalazł bratnią duszę. Ich wspólna historia wzrusza do łez

15 Września 2020

Pies, którego przez lata nikt nie chciał zaadoptować, otrzymał drugą szansę od losu. Schorowany staruszek z pewnością myślał, że koniec jego smutnego życia zbliża się już wielkimi krokami, a ostatnie chwile spędzi w samotności, przesiadując na podłodze skromnego boksu. Jego los zmienił się diametralnie, gdy pewnego dnia 72-letnia pani poprosiła pracowników o przedstawienie jej najstarszego psa, jaki znajduje się pod ich opieką. Wkrótce okazało się, że emerytka i starszy czworonóg są dla siebie bratnimi duszami.

Pies, który od długiego czasu nie znajduje nowego właściciela to widok, z którym wielu pracowników schronisko na przestrzeni wielu lat musiało się oswoić. Niestety, nie wszystkie czworonogi trafiają pod opiekę kochających rodzin, wiele pupili nie ma tak wiele szczęścia i kończy swoje życie w schroniskowym boksie. Zdecydowana większość potencjalnych chętnych interesuje się adopcją szczeniaków, a czworonożni staruszkowie z każdym dniem tracą nadzieję na lepsze jutro. Pracownicy amerykańskiej placówki podejrzewali, że właśnie taki los spotka 12-letniego psiaka, który borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jednakże, w jego przypadku wydarzył się prawdziwy cud. Aż trudno w to uwierzyć!

Najpopularniejszy kociak podbija internet! Ma więcej obserwujących niż Ewa Chodakowska i Anna LewandowskaNajpopularniejszy kociak podbija internet! Ma więcej obserwujących niż Ewa Chodakowska i Anna LewandowskaCzytaj dalej

"Poproszę najstarszego psa w schronisku"

72-letnia Melanie trafiła do schroniska dla bezdomnych zwierząt za namową wnuczki. W ostatnim czasie emerytka straciła męża, a wkrótce później ukochanego psa, dlatego samotność bardzo ją przygnębiała i utrudniała codzienne funkcjonowanie. Wnuczka poradziła babci, żeby przygarnęła nowego pupila, który z pewnością polepszyłby jej samopoczucie i wypełniłby pustkę w jej życiu. Melanie wiedziała, że nie ma już tyle siły, żeby zajmować się szczeniakiem, dlatego zdecydowała, że adopcja starszego psa pozwoli im na nawiązanie głębokiej więzi i wspólnego porozumienia. Gdy przekroczyła drzwi schroniska, od razu poprosiła o przedstawienie jej najbardziej niechcianego zwierzaka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

Wkrótce potem 72-letnia pani poznała najstarszego mieszkańca schroniska. 12-letni pies miał raka, słaby wzrok i był całkowicie głuchy. Melanie zrobiło się żal niechcianej istotki. Pomyślała, że ich wspólne towarzystwo pomoże im zaznać spokoju, dlatego już od pierwszych chwil przeczuwała, że czworonóg pojedzie z nią do domu. Po przyjeździe na miejsce, psiak od razu się ożywił i na każdym kroku okazywał wdzięczność swojej pani. Melanie również odzyskała radość życia i optymizm. 12-letni seniorowi dolega wiele schorzeń, ale jego nowa właścicielka zobowiązała się go leczyć, choć przyznaje, że sama nie ma zbyt wiele pieniędzy. W jej oczach jest prawdziwym skarbem, o który trzeba dbać.

Warto pamiętać, że każde zwierzę zasługuje na ciepło i troskę, a adopcja starszego pupila może odmienić nie tylko jego własne życie na lepsze, ale również całej jego rodziny!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Szczęśliwa paraSzczęśliwa para
MELANI ANDREWS

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podarowała bezdomnemu kawę i bajgla. Gdy wychodziła, wręczył jej kawałek papieru. Wtedy wszystko stało się jasne
  2. Suczka została znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z desperacji próbowała zjeść koc
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Youtuberzy kupili szczeniaka z okazji komunii. Po promocji pseudohodowli ceny psów poszybowały w górę
  5. Golden retriever popisywał się przed tłumem w parku. Właściciel o mało nie schował się pod ziemię ze wstydu, jest wideo
  6. Władze zdecydowały. Na południu Polski wszystko się zmieni. Nie ma odwrotu

źródło: webniusy.pl

Następny artykuł