Bridger z siostrą
Źródło: instagram.com/nicolenoelwalker

6-letni chłopiec ochronił siostrę przed atakiem psa. Założyli mu 90 szwów

15 Lipca 2020

Pies zaatakował dwójkę dzieci bawiącą się na dworze. 6-latek i jego młodsza siostra byli przerażeni, gdy zobaczyli biegnące na nich wściekłe zwierzę. Postawa chłopca pozwoliła uniknąć tragedii, jednak dziecko nie wyszło ze starcie z agresywnym czworonogiem bez szwanku. Niezbędna okazała się być pomoc chirurga.

Pies bez powodu rzucił się na dzieci. Bridger Walker i jego siostra nie spodziewali się, że ich przechadzka po okolicy może skończyć się w tak dramatyczny sposób. Chłopiec zrobił wszystko co mógł by chronić swoją siostrę. Zasłonił ją własnym ciałem i mimo obrażeń, jakie wyrządził mu rozwścieczone bezpańskie zwierzę, doprowadził ją w bezpieczne miejsce. O bohaterskim zachowaniu dziecka doniosła jego ciocia. Post na Instagrame opisujący tą sytuację polubiło ponad 200 tys. osób, pod nim ukazało się 11 tys. komentarzy.

Nagrano reakcję kota na jego pierwsze lody. Mina mruczka mówi wszystkoNagrano reakcję kota na jego pierwsze lody. Mina mruczka mówi wszystkoCzytaj dalej

Pies rzucił się na dzieci

Z relacji kobiety wynika, że pies bez powodu zaczął szarżować ujadając na spokojnie bawiące się dzieciaki. Bridger bez wahania podjął decyzję o tym by chronić swoją siostrę, nawet kosztem własnego życia. Zasłonił ją własną piersią, tak by agresywna bestia nie mogła jej dosięgnąć. Został ugryziony w lewy policzek, jednak nie osłabiło to jego determinacji. Mimo krwawiącej rany prowadził siostrę za rękę do miejsca, w którym mogliby się ukryć i bezpiecznie przeczekać atak.

- Jeśli ktoś miał zginąć, wolałem bym był to ja. - miał powiedzieć Bridger.

Chłopiec wykazał się więc nie lada heroizmem. Wielu dorosłych nie potrafiłoby się zdobyć na taki czyn. 6-cio latek z pewnością wyrośnie na dobrego człowieka, zdolnego do poświęceń dla innych.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Na kochający dom czekał 2461 dni. Wzruszająca adopcja psa ze schroniska
2.Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Rannym chłopcem zajął się utalentowany chirurg

Ciotka zabrała ranne dziecko do chirurga plastycznego, by ten zajął się ugryzieniem na jego policzku. Lekarz musiał założyć aż 90 szwów. Zdaniem ciotki można jednak być dobrej myśli, rana goi się prawidłowo, jeżeli chłocu zostanie blizna, będzie prawie niewidoczna.

-Jego rany wyglądają dużo lepiej. Jest w świetnym nastroju, jego super osobowość wyszła z tego bez szwanku - napisał ciocia dziecka.

Internauci są zachwyceni bohaterską postawą chłopca. Obawiają się jednak, że zdarzenie może odbić się negatywnie na jego stosunku do zwierzaków. Ciotka zapewnia jednak, że z jej siostrzeńcem wszystko jest w porządku, a zdarzenie choć traumatyczne, nie wyrządziło mu trwałych szkód.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Dlaczego psy kopią łapkami po załatwianiu się? Prawdziwy powód może cię zaskoczyć
  3. Na kochający dom czekał 2461 dni. Wzruszająca adopcja psa ze schroniska
  4. Wskoczył do wody, aby ratować ważącego 180-kilogramów niedźwiedzia. Wszystko się nagrało
  5. Kobieta próbowała ugryźć ośmiornicę. Zwierzę przeszło do kontrataku
  6. Malutki szczeniak podbiegł do doga niemieckiego. Reakcja została nagrana

Źródło: newsweek.com

Następny artykuł