Pitbull cieszy się z własego posłania
Źródło: Facebook/Friends of Fairfield County SC Animal Shelter

Bezdomny pies dostał pierwszy prezent. Jego mina mówi wszystko

15 Kwietnia 2020

Pies o imieniu Ezra nie zawsze wiódł pieskie życie. Zanim trafił do schroniska, tułał się po ulicach w poszukiwaniu schronienia i pożywienia. Ciężkie doświadczenia nauczyły go doceniać najprostsze rzeczy.

Pies rasy pitbull pokazał, jak wiele ludzie mogą się nauczyć od swoich czworonożnych przyjaciół. Przekonali się o tym pracownicy schroniska w Fairfield, w Stanach Zjednoczonych. Kiedy we wrześniu 2019 roku do schroniska został przywieziony mały Ezra, nic nie wskazywało na to, że kiedykolwiek będzie cieszyć się życiem. Zwierzak nie patrzył nikomu w oczy, był tak przestraszony, że trzęsły mu się łapy. W osłupieniu wpatrywał się w ścianę i nie chciał się ruszyć. Czas spędzony w trudnych warunkach, zanim trafił pod opiekę schroniska w Fairfield, naznaczył go na całe życie. Całe szczęście pracownicy schroniska znaleźli sposób, żeby zdobyć jego zaufanie - zaczęli go dokarmiać... hot dogami. Okazało się, że psiak nie może oprzeć się smakołykowi - po raz kolejny przysłowie "przez żołądek do serca" okazało się być prawdziwe.

Pies natychmiast pokochał nowe posłanie posłanie

Ezra stopniowo wracał do formy i zaprzyjaźnił się ze swoimi opiekunami. Chętnie wychodził na spacery, bawił się i dawał całusy. Okazał się być radosnym, kochającym ludzi i zabawę psiakiem. Pewnego dnia zauważył posłania dla psów, które schronisko otrzymało od darczyńców. Psiak od razu wskoczył do jednego z nich i wygodnie się umościł. W samym zdarzeniu nie byłoby nic niezwykłego, jednak wystarczy spojrzeć na pyszczek psa, żeby zrozumieć, jak cudowne dla niego ono było - Ezra uśmiecha się od ucha do ucha! Pracownicy schroniska rozczuleni radością zwierzaka postanowili uwiecznić jego szczęście na nagraniu.

Dla bezdomnego psa, nawet zwykłe posłanie jest niezwykłym prezentem. Miękkie i ciepłe posłanie okazało się być spełnieniem psich marzeń, kolejnym będzie znalezienie mu kochającego domu.

Jego uśmiech sprawia, że od razu robi się cieplej na sercu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ezra uwielbia spacery i zabawyEzra uwielbia spacery i zabawy
Facebook/Friends of Fairfield County SC Animal Shelter

Pies nie może się nacieszyć swoim nowym posłaniemPies nie może się nacieszyć swoim nowym posłaniem
Facebook/Fairfield County Animal Control and Adoption Center - Winnsboro, SC

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa golden retrievery uczą szczeniaka, jak być prawdziwym psem. Widok na długo zapada w pamięci
  2. Osierocony maluch nie miał szans. Reakcja owczarka niemieckiego bezcenna
  3. Niemowlę włożyło rączki do miski. Nieoczekiwana reakcja owczarka niemieckiego
  4. Pies zarabia krocie. Właściciele shiby inu rzucili swoją pracę
  5. Radny chciał usunięcia zwierząt. Straszył, że przenoszą koronawirusa
  6. Wycieczka psa mogła się skończyć tragicznie. Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie właściciela

Źródła: https://www.thedodo.com

Następny artykuł