Właściciel niejadka znalazł na niego metodę
Źródło: youtube/Nitro Reviews!

Znalazł świetny sposób na wybrednego psa. Każdy właściciel powinien spróbować tej sztuczki

14 Sierpnia 2020

Pies, który jest niejadkiem może być wielkim wyzwaniem dla swojego opiekuna. Jak zaradzić kaprysom i fochom czworonogów? Właściciel pewnego shih tzu wpadł na świetny pomysł i podpowiada, co zrobić by niesforny piesek jadł to, co mu podano. Można się od niego wiele nauczyć.

Pies, chociaż zwykle cieszy się, gdy właściciel napełnia jego miskę to tak, jak ludzie także ma własne preferencje żywieniowe. Niektóre czworonogi potrafią być na tyle wybredne w kwestii jedzenia, że nawet nie mają zamiaru tknąć obiadu, który nie odpowiada ich podniebieniu. Opiekun kapryśnego zwierzaka wymyślił świetną sztuczkę, dzięki której jego shih tzu nigdy więcej nie grymasił przy posiłku.

Suczka labradora urodziła 13 szczeniaków. Nie wynik imponuje, ale ich wyglądSuczka labradora urodziła 13 szczeniaków. Nie wynik imponuje, ale ich wyglądCzytaj dalej

Pies chciał jeść rzeczy z lodówki

Mały shih tzu protestował, gdy jego właściciel dawał mu jedzenie bezpośrednio do miski. Powód? Psiak zapewne nie chciał być traktowany gorzej, w końcu był pełnoprawnym członkiem rodziny. Być może sądził, że zasługuje na to samo jedzenie, które je jego pan, czyli pochodzące z lodówki. Mały uzurpator patrzył z pogardą na swoją miskę, w której znajdowała się zwykła karma i ani mu się śniło choćby ją tknąć. W każdej chwili był gotowy rozpocząć strajk głodowy!

DZISIAJ GRZEJE:1.Tatry. Skandaliczne zachowanie turysty. Zabrał przerażonego psa na Orlą Perć (WIDEO)
2. Mężczyzna próbował kopnąć bezbronnego psa. Wszystko zarejestrowała kamera

Właściciel shih tzu nie mógł pozwolić na dalsze tolerowanie kaprysów swojego pupila, dlatego postanowił go przechytrzyć. Mężczyzna opublikował nagranie na platformie Youtube, które może stanowić świetne wideo instruktażowe dla innych opiekunów niegrzecznych czworonogów. Widać na nim, jak właściciel unosi miskę swojego pupila i wkłada ją do lodówki, a następnie przez kilka sekund grzebie w środku. Po tym czasie wyjmuje miskę i kładzie ją z powrotem na podłodze, a pies z łatwością daje się oszukać. Mały niejadek nie widzi już problemu w swoim obiadku, który pałaszuje ze smakiem. Trzeba przyznać, że to naprawdę świetna metoda!

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Liczba psów, jaką widzisz, zdradza o Tobie wszystko. Ilu się doliczyliście?
  2. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
  3. Pieski poznały nowego członka rodziny, czekały na to aż 9 miesięcy. Ich reakcja chwyta za serce
  4. Jaką rasą kota jesteś? Quiz powie prawdę o Tobie
  5. Zostawił owczarka niemieckiego w hotelu dla psów. 2 tygodnie później wydarzyła się okropna rzecz
  6. Wracają patrole na polskiej granicy. Mogą zostać już na stałe

Źródło: pawmygosh.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł