sandi w samochodzie
Źródło: instagram.com/adventures_of_sandi

Na kochający dom czekał 2461 dni. Wzruszająca adopcja psa ze schroniska

14 Lipca 2020

Pies spędził w schronisku prawie 7 lat. Mało które zwierzę umiałoby przez tak długi czas zachować spokój i radość z życia. Sandi nie traciła jednak nadziei. Mimo, że przyzwyczaiła się do życia w ośrodku i zyskała szczerą sympatię jego pracowników, to wciąż liczyła na to, że przygarnie ją kochająca rodzina.

Pies w końcu doczekał się swojej szansy na szczęśliwe, rodzinne życie. Po 2461 dniach adoptowała go para, która chciała przede wszystkim, zapewnić mu kochający dom. Gdy suczka wychodziła ze schroniska do samochodu nowych właścicieli, pracownicy urządzili na jej cześć małą ceremonię. Rozłożyli dla niej czerwony dywan, i nałożyli malutką koronę na głowę. Po blisko 7 latach, w końcu ktoś dostrzegł jej piękno i potencjał. Sandi nigdy nie była szczęśliwsza.

Chihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkęChihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkęCzytaj dalej

Pies zawsze był pogodny i wesoły

Pracownicy schroniska podejrzewali, że szybko znajdzie nowy dom. Gdy znajda trafiła do przytułku, wszyscy byli nią zachwyceni. Z jakiegoś powodu jednak, nie udało jej się przyciągnąć uwagi osób szukających w placówce swojego nowego pupila. Po jakimś czasie psiak zdobył wyjątkową pozycję w ośrodku. Zaczęła się zachowywać jakby to miejsce należało do niej. Nic dziwnego - znajdowała się tam dłużej niż wielu pracowników. Towarzyszyła obsłudze w czasie obchodów. W końcu zauważyła ją para, która niedawno przeżyła stratę swojego długoletniego futrzaka. Od pierwszego wejrzenia zakochali się w suczce. Powiedzieli pracownikom, że nie mogli przestać o niej myśleć.

Dzisiaj grzeje: 1.Stracił już nadzieję na powrót swojego przyjaciela. Husky odnajduje swojego pana po 7 latach
2. Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Sandi szybko zadomowiła się w nowym miejscu

Nowi właściciele otoczyli ją masą miłości. Sandi doceniła, to że w końcu ma miejsce, które może traktować jak swój dom. Można pokusić się o stwierdzenie, że warto było czekać tak długo, by znaleźć ludzi, dla których znaczy tak wiele. Dla 12-letniej suczki adopcja musiała być najszczęśliwszą chwilą w jej życiu. Historie takie jak ta utwierdzają nas w przekonaniu, że dając psu ze schroniska nowy dom, nie tylko odmieniamy jego życie, ale także zyskujemy najwierniejszego przyjaciela. W schronisku, z którego pochodzi psina wciąż na nowy dom czeka 200 psów i 80 kotów.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:
1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
2. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
3. Doda w pięknych słowach pożegnała swojego psiego przyjaciela. Nie żyje Bestia
4. Niecodzienna akcja policji. By uratować mastiffa przesiadł się z radiowozu na kajak
5. Polscy youtuberzy podjechali pod Kościół dorożkami. Tak świętowali chrzciny córki
6. Zdjęciem psów zdradził, z kim się spotyka? Antek Królikowski nie uciszy już plotek

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł