Pies niesie zwierzątko na grzbiecie
Źródło: screen z youtube/Henry

Pies wrócił ze spaceru z dziwną rzeczą na grzbiecie. Właściciel zdębiał na widok zwierzęcia

14 Maja 2020

Pies stał pod drzwiami i głośno szczekał. Zwierzę chciało wyjść na dwór, właściciel spełnił jego prośbę i go wypuścił. Gdy pies wrócił, mężczyzna nie mógł uwierzyć.

Do niecodziennej sytuacji doszło w Adelaide w Australii. Pies o imieniu Tony domagał się wyjścia na spacer. Okazało się, że zwierzę zobaczyło coś na dworze, być może przez okno? Gdy pies wrócił do właściciela, nie był już sam. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w zastany widok.

Pies spotkał koalę

Pies wrócił do właściciela niosąc małą koalę na grzbiecie. Zwierzątko przyczepiło się do czworonożnego przyjaciela człowieka. Najprawdopodobniej pomyliło psa z matką. Mała koala szukał torby, czegoś ciepłego, gdzie mógłby się schować. Gdy pies podbiegł do właściciela, ten wprost nie mógł uwierzyć w zastany widok.

- To była bardzo słodka mała koala. Tak jak znam Tony'ego on jest bardzo przyjazny i nie zrobiłby niczego złego małej koali, więc nie przeszkadzałem im - napisał mężczyzna na YouTube.

Dodał, że nie mógł się powstrzymać przed zrobieniem kilku fotek i nagraniem filmiku, że wyjął telefon i czekał na dalsze rozwinięcie sytuacji. Po około 2,5 minutach mała koala zeskoczyła z pleców i wspięła się na drzewo znajdujące się na podwórku. Zwierzątku udało się wrócić do matki. Widok rozczulił mężczyznę.

Słodki filmik obejrzano ponad 119 tys. od października 2019 roku. Nie da się ukryć, że to jedno z cudowniejszych wideo, jakie obejrzeliśmy ostatnio w sieci. Zobaczcie!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Labrador spotkał na swojej drodze psa Pluto. Właścicielka chwyciła za telefon
2. Mówią, że jestem najbrzydszym psem na świecie. Czy zasługuje na miłość?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies poszedł na spacer. Po powrocie właściciele zauważyli na jego grzbiecie porażającą rzecz, aż pobledli
  2. Labrador spotkał na swojej drodze psa Pluto. Właścicielka chwyciła za telefon
  3. Labrador rzucił się w wir białego szaleństwa. Właściciele od razu chwycili za telefon, niesamowite nagranie
  4. Chcieli uśpić suczkę z powodu jej wieku. Pies bał się wyjść z kryjówki, niewiarygodne, co stało się dalej
  5. Znęcał się nad psem. Monitoring wszystko zarejestrował, wyjaśnienia mężczyzny porażają
  6. Pod osłoną nocy łoś przyszedł do Parku Skaryszewskiego. Dramatyczna akcja ratowania zwierzęcia

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł