Pies podbił serca internautów
Źródło: instagram/magdagessler_official

Samotne święta Magdy Gessler. Tylko pies i kot jej nie zawiodły

13 Kwietnia 2020

Pies nieprzypadkowo jest nazywany największym przyjacielem człowieka. Może to potwierdzić także Magda Gessler, słynna restauratorka, która tegoroczną Wielkanoc spędza bez swojej najbliższej rodziny. Towarzyszą jej tylko pies i kot, z którymi pozuje na Instagramie.

Magda Gessler to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazda o niesamowitym temperamencie i przebojowości nierzadko podkreśla, że uwielbia okres Świąt Wielkanocnych, bo można wtedy spędzić czas z rodziną. Celebrytka nadrabia wtedy te dni, gdy pozostawała daleko od bliskich. Gessler często opowiadała o tym, że Wielkanoc to jej ukochane święta, nawet bardziej niż Boże Narodzenie. Kojarzą się jej z suto zastawionym stołem, wiosennymi pysznościami i głośnymi rozmowami. W tym roku jednak było zdecydowanie inaczej. Całe szczęście, że w domu były jej pies i kot!

Koronawirus zatrzymał bliskich gwiazdy

Epidemia koronawirusa spowodowała, że większość rodzin spędziła tegoroczne święta osobno, każdy w swoim mieszkaniu. Niektórzy łączyli się ze sobą za pomocą kamer video, niektórzy telefonowali. Ta sytuacja wpłynęła także na charakter świąt przeżywanych przez Magdę Gessler. Były one na pewno wyjątkowe, choć nie z tego powodu, którego każdy by sobie życzył. Jej dzieci zostały na Mazurach, mąż spędza natomiast te święta w Kanadzie, gdzie na stałe mieszka.

- Wielkanoc w tym roku będzie inna.. ale smaki które podamy do stołu mogą przybliżyć nas do rodzin, bliskich, wspomnień … Wspólny czas wróci! – pisze gwiazda na swoim profilu.

Przed samotnością ratują Magdę Gessler jej pies z kotem, które towarzyszyły jej w domowych zajęciach i przygotowywaniach świątecznych potraw, a także podczas samych świąt. Zwierzaki chętnie pozują z właścicielką. Widać, że są przyzwyczajone do błysku aparatu.

- Życzę wam teraz zdrowia i odporności psychicznej na ten atak nie wiadomo dlaczego i skąd przeciwny nam ludziom ....kochani trzymajmy się – życzy w swoim stylu popularna restauratorka.

Na zdjęciach pojawiają się zarówno pies, jak i kot gwiazdy, ale częściej pozuje ona jednak ze kudłatym pupilem. Widać, że bardzo kocha swoje czworonogi. Pies szybko stał się ulubieńcem fanów Gessler. Niektórzy z komentujących porównują jego wygląd do fryzjerskich upodobań gwiazdy! Wy też sądzicie, że Magda i jej pies są do siebie podobni?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Gessler spędza święta ze zwierzakamiMagda Gessler spędza święta ze zwierzakami
Instagram/magdagessler_official

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mała koala świętuje Wielkanoc. Jej widok rozczula
  2. Policjanci uratowali życie wiewiórce. Niewiele brakowało, by zginęła
  3. Własnymi rękami zbudował raj dla kota. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Pies pomaga siatkarzowi podczas epidemii koronawirusa. Wyczyny suczki podbijają internet
  5. Mistrz świata Formuły 1 apeluje do fanów. Prosi o nie jedzenie psów
  6. Światowy Dzień Chomika 2020. 10 ciekawostek o gryzoniach

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Następny artykuł