pies na podwórku
Źródło: youtube.com/Kelly Dobbe

Pies bardzo nudził się sam na podwórku. Rozprawił się z nudą w genialny sposób, nagrano jego zabawę

11 Listopada 2020

Pies, tak samo jak człowiek potrzebuje w życiu różnych bodźców. Nic więc dziwnego, że spragnione rozrywki zwierzęta są w stanie wynajdować sobie naprawdę wymyślne zabawy. Ten psiak nudził się sam na podwórku, gdzie spędzał większość czasu, jednak postanowił temu zaradzić w genialny sposób.

Pies w typie border collie jest wyjątkowo grzeczny i posłuszny. Sue, mała sunia całe dnie spędza na podwórku swojego domu, które, mimo że nie jest do końca ogrodzone, traktuje jako teren, za który nie wolno wychodzić. Choć Sue lubi patrzeć na przechodniów z terenu posesji, ma jeden poważny problem. Bardzo nudzi jej się w pojedynkę.

Wierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyćWierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyćCzytaj dalej

Pies nudził się sam

Psina nudziła się, spędzając czas na podwórku swojego domu w Holandii. Jej właściciele nie zawsze mieli czas, by się z nią bawić, a Sue ma naprawdę niespożyte pokłady energii. Postanowiła sama więc rozprawić się z codzienną rutyną i wymyśliła sobie świetną zabawę.

Pies postanowił, że musi wziąć sprawy w swoje ręce. Choć zwierzaki z nudów robią różne rzeczy, które zazwyczaj nie podobają się właścicielom, zwierzak nie zamierzał kopać dołków, niszczyć grządek czy ganiać przechodniów. Wykorzystał za to piłki do nogi, do tej pory służące mu do samotnej zabawy. Teraz zwierzak zamierzał użyć ich w sposób, który nie mógł się nie sprawdzić, a zachwyceni właściciele nagrali całą akcję.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies przypadkiem zrzucił żelazko z deski do prasowania. Po chwili stało się najgorsze, nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
2. Nie kwarantanna zatrzymuje ich w domach. Kary nic nie wnoszą, mieszkańcy powoli załamują ręce
3. Psia ślina złotym środkiem na rany człowieka? Prawda i mity o lizaniu ran przez zwierzaki

Pomysł psa na zabawę

Pomysł był prosty, ale skuteczny. Sue nauczyła się wyrzucać piłkę za ogrodzenie, gdy widziała, że ktoś się zbliża. W ten sposób sama znajdowała sobie towarzyszy do zabawy - w końcu kto by odmówił odrzucenia piłki takiej grzecznej, sprytnej psinie?

Na nagraniu opublikowanym przez właścicieli psa widzimy, jak Sue zaczepia każdego, kto pojawi się na jej drodze - rowerzystów, policjantów, dzieci czy eleganckich biznesmenów. Niemal każdy zatrzymuje się, by rzucić psu piłkę z powrotem, a niektórzy zatrzymują się nawet na kilka podań! Widać, jak bardzo pies dumny jest ze swojego pomysłu - wystarczy spojrzeć na merdający na widok przechodniów ogon!

Grzeczna psina może posłużyć za wzór nie tylko innym zwierzakom, ale także nam ludziom. Jej pomysł pokazuje, że zawsze można jakoś urozmaicić sobie życie!

ZOBACZ WIDEO:

Niedźwiedź pod Warszawą? Miał przebiec drogę kierowcom, podejrzana kolizjaNiedźwiedź pod Warszawą? Miał przebiec drogę kierowcom, podejrzana kolizjaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypia
  4. Lockdown a spacer z psem? Jak wyprowadzać zwierzęta na spacer?
  5. Bezdomny mężczyzna spędził noc pod drzwiami schroniska. Kiedy zdradził pracownikom powód, serca zabiły im mocniej
  6. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  7. Gessler przeszła samą siebie. Jej przepis na kotlety po lwowsku jest absolutnym hitem

źródła: webniusy.pl

Następny artykuł