pies na stacji
Źródło: twitter.com/Not_Twil

Tankował samochód, gdy podszedł do niego pies. Przeczytał napis na jego obroży i zdębiał

11 Października 2020

Pies pojawił się obok niego jakby znikąd. Mężczyzna zauważył beztrosko spacerującego po stacji benzynowej psiaka i z zainteresowaniem się mu przyglądał. Uwielbiał psy i zastanawiał się, czy zwierzak nie potrzebuje pomocy - wyraźnie włóczył się bez celu zupełnie, jakby się zgubił. Jednak gdy zaniepokojony facet przeczytał napis na obroży psiaka, zupełnie go zatkało.

Pies podszedł do niego na stacji po tym, jak zauważył, że mężczyzna na niego zerka. Czworonóg w typie golden retrievera wyglądał na trochę zdezorientowanego, ale nie bał się ludzi. Gdy podszedł do mężczyzny o imieniu Nolyn, ten był niemal przekonany, że zagubiony psiak potrzebuje pomocy. Pewnie długo trwałby w tym przekonaniu, gdyby nie napis na obroży zwierzaka.

Wstrząsające nagranie z monitoringu. Wyrzucił psy przy czyjejś posesji, samo patrzenie boliWstrząsające nagranie z monitoringu. Wyrzucił psy przy czyjejś posesji, samo patrzenie boliCzytaj dalej

Pies kręcił się po stacji

Zgubiony pies wcale nie jest rzadkim widokiem, dobrze więc, że Nolyn przejął się losem samotnego psa. Po zatankowaniu auta postanowił chwilę pokręcić się po stacji i namyślić, co zrobić z golden retrieverem.

- Podszedł do mnie, kiedy tankowałem samochód. Kiedy usiadł obok mnie, od razu pomyślałem, że ten pies komuś zaginął - mówił mężczyzna dla "The Dodo".

Kiedy pies już wystarczająco zbliżył się do niego, Nolyn uznał, że da sobie sprawdzić obrożę. Sądził, że tam znajdzie adres właścicieli i będzie mógł podrzucić im zaginionego pieska, jednak napis na breloczku przypiętym do szyi psa zupełnie go zaskoczył.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Uratował suczkę przed byciem zjedzoną. Kiedy wziął ją w ramiona, wydarzyła się piękna rzecz, wzruszające wideo
2. Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
3. Kociaki posprzeczały się o miskę z jedzeniem. Nagrano emocjonujące starcie łakomczuchów

Niespodziewana wiadomość na obroży

Gdy tylko przeczytał napis, najpierw zaniemówił, a potem zaczął się śmiać. Nie spodziewał się ujrzeć takiej wiadomości.

- Nazywam się Dew. Nie zgubiłem się. Lubię się włóczyć. Powiedz mi, żebym wrócił do domu.

Okazało się, że właściciele zwierzaka doskonale wiedzą o jego miłości do samotnych wędrówek, postanowili więc upewnić się, że nikt nie uzna psa za zaginionego. Dew był doskonale znany lokalnej społeczności, okazało się, że ma nawet własny fanpage na Facebooku, gdzie ludzie śledzą jego wędrówki. Jednak wiadomość na obroży nie była jedynym środkiem ostrożności, jaki powzięli jego właściciele - pies ma przypięty także tracker GPS, który informuje ich o lokalizacji pupila. Podobno nie muszą jednak często z niego korzystać - mądry Dew po każdej przygodzie wraca bezpiecznie do domu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetne wieści z Chin. Jest nadzieja dla Polski, specjaliści nie mają złudzeń
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Chow chow wygląda jak miś przytulanka. Łatwo się pomylić?
  4. Policjant kazał jej się natychmiast zatrzymać. Po tym, co zobaczył w jej aucie nie miał zamiaru puścić jej wolno
  5. Psy celników dokonały porażającego odkrycia. Strażnicy wytrzeszczyli oczy, gdy zobaczyli, co wywąchały
  6. Rosyjski kosmonauta udostępnił nagranie z UFO? Tajemniczy obiekt nad Ziemią

źródło: twitter.com

Następny artykuł