Pies zagadka
Źródło: Instagram Andrew Knapp

Większość poddaje się po 20 sekundach. Nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies

11 Sierpnia 2020

Pies Momo kolejny raz ukrył się na zdjęciu. Mało kto wierzy w jego istnienie, jednak zapewniamy, że na fotografii naprawdę jest pies! Zwierzak ukrył się przed obserwującymi, ale nie przed swoim właścicielem. Ten nie miał problemy ze znalezieniem ukochanego pupila. Gdzie schował się pies?

Pies Momo lubi płatać figle obserwującym. Znów ukrył się i wcale nie ma ochoty się pokazać. Niezwykłą fotografię wykonano na przylądku Dugeness na południowym wybrzeżu Anglii. Momo naprawdę jest na zdjęciu, choć nie każdy wierzy w jego istnienie. Jego kryjówka jest wręcz fenomenalna, ale zanim zdradzimy Wam podpowiedzi, postarajcie się sami odszukać czworonoga na zdjęciu. Gdzie ukrył się Momo? Jesteśmy pewni, że poradzicie sobie z tą zagadką.

Kobieta zakopała nowo narodzone szczeniaczki. Pod ziemią spędziły kilka godzinKobieta zakopała nowo narodzone szczeniaczki. Pod ziemią spędziły kilka godzinCzytaj dalej

Pies ukrył się na zdjęciu

Czy jesteś spostrzegawczy? Zdecydowanie w to nie wątpimy! Z naszymi zagadkami świetnie dajesz sobie radę, a tych trochę już było. Prezentowaliśmy już Wam postać ukrytą w chmurach, chihuahua, która ukryła się w ciastkach czy psa wśród krów. Pisaliście nam w komentarzach, że rebusy, które Wam prezentujemy nie spędzają Wam snu z powiek, a jak będzie tym razem?

DZISIAJ GRZEJE:1.Malutki jelonek podszedł do dziewczynki. Rodzice dziecka wszystko nagrali
2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły

Prawie żaden internauta nie potrafi szybko odnaleźć psa ukrytego na fotografii. Tym razem Momo znalazł sobie świetną kryjówkę, która znajduje się na środku zdjęcia! Większość osób poddaje się po kilkunastu sekundach, jednak naprawdę zwierzak schował się na fotografii. Jeśli wytężycie wzrok to dostrzeżecie psa schowanego obok srebrnej beczki. Tak, Momo naprawdę tam się znajduje.

Zobaczcie rozwiązanie zagadki i napiszcie nam na Facebooku, czy musieliście korzystać z naszej pomocy. Ile czasu zajęło Wam odnalezienie psa na zdjęciu? Zrobiliście to krócej niż w 20 sekund, a może potrzebowaliście chwili skupienia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

PiesRozwiązanie zagadki
Instagram.com / andrewknapp

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczki
  2. Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam było
  3. Skrajnie zaniedbaną suczkę pożerały pasożyty. Sołtys za nic miał życie swojego pupila, teraz żąda jego zwrotu
  4. Ogromny rekin zaatakował fokę, jednak nie nacieszył się zdobyczą. Wszystko nagrała kamera
  5. Lwiątko cierpiało ku uciesze turystów. Prezydent Putin interweniował osobiście
  6. Potężny wybuch, domy po prostu zniknęły w sekundę. Są ofiary, za granicą doszło do tragedii

Źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł