Pies został przywiązany do drzewa
Źródło: youtube/thedodo

Zobaczyła psa przywiązanego do drzewa. Niewiarygodne, co usłyszała, gdy poprosiła o pomoc

11 Maja 2020

Pies mieszkał przez cały rok przywiązany do drzewa. Biedne zwierzę zobaczyła pewna kobieta. Gdy poprosiła o pomoc, nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała w słuchawce.

Pies miał na szyi obrożę, do której był doczepiony łańcuch zaczepiony o drzewo. Biedne zwierzę mieszkało w błocie. Miało puste miski na wodę i jedzenie. Żyło w tragicznych warunkach. Pewnego dnia, kobieta o imieniu Laura zauważyła psinkę, która pilnie potrzebowała pomocy. Widać było, że zwierzę jest pełne radości życia, bo gdy tylko zobaczyło obcą osobę, zaczęło merdać ogonem, uśmiech nie schodził z pyska. Kobieta zadzwoniła po pomoc, opisując skandaliczne warunki w jakich żyje pies. Niestety, okazało się, że pracownicy organizacji zajmującej się pomocą zwierzętom nie mają dla niej dobrych wiadomości.

Pies musiał zostać przywiązany, bo dostawał jedzenie

Pracownicy organizacji wyznali, że dopóki pies ma jedzenie i wodę, nie mogą nic zrobić. Laura wściekła się na nich, ponieważ to ona trzy razy w tygodniu uzupełniała miski zwierzaka. Bała się, że pies umrze z głodu i pragnienia, więc cały czas go odwiedzała. Kobieta nie chciała iść do więzienia za porwanie czworonoga. Zdecydowała się dalej go odwiedzać i karmić. Była tam wiosną, latem, jesienią i zimą! Laura odwiedzała psa przez cały rok!

Laura była załamana, nie wiedziała, co może więcej zrobić. Zabrała swoją mamę na miejsce, aby poznała uroczego psiaka. Kobieta powiedziała córce, aby ponownie skontaktowała się z organizacją. Laura wykonała telefon. Pracownicy oddzwonili do dziewczyny następnego dnia ze wspaniałymi wiadomościami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beagle ważył 40 kilogramów. Właściciel przekarmił psa z jednego powodu
2.Golden retriever uratował małego kotka. Przyniósł go ledwo żywego w pyszczku

Okazało się, że właściciel psa musiał go porzucić. Laura mogła zabrać zwierzę do siebie, co oczywiście uczyniła. Pierwsze chwile czworonoga zostały nagrane i opublikowane w sieci. Zwierzę nie wiedziało, co ma ze sobą zrobić. Biegało po całym domu z radości. Z pewnością bało się, że wkrótce może się to skończyć i wróci z powrotem w miejsce, skąd zostało zabrane.

Laura zabrała psa do weterynarza, gdzie dowiedziała się, że ma około 5 lat. Ucieszyła się, ponieważ oznaczało to, że spędzi z nią jeszcze wiele życia. Kobieta podzieliła się wzruszającą historią z dziennikarzami "The Dodo". Zobaczcie wideo, które skradło serca internautów.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

piesPies przez długi czas mieszkał przywiązany do drzewa
youtube/thedodo/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uratowała maleńkiego kotka ze śmietnika. Dopiero po czasie zrozumiała, z czym dokładnie ma do czynienia
  2. Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. Ucierpiał niewinny kot
  3. 6 rzeczy, których nie wiedziałeś o owczarkach niemieckich. Niektóre psy są białe
  4. Odkrył swój talent będąc szczeniakiem. Kilka lat później pokazał go w "Mam talent"
  5. Pies nigdy nie został pocałowany. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy doświadcza bliskości człowieka
  6. Pies przyniósł w pysku małe zawiniątko. Właścicielka zdębiała, gdy zobaczyła zwierzę. Co to było?

Źródło: youtube

Następny artykuł