Właścicielom przeszkadzał wygląd psa
Źródło: youtube/Sidewalk Specials

Właściciele porzucili starszego psa. Tłumaczenia są porażające

11 Maja 2020

Pies o imieniu Nelly został porzucony przez swoich właścicieli. Powód, dlaczego to zrobili odbiera mowę.

Pies o imieniu Nelly został porzucony przez swoich właścicieli. Ich tłumaczenia są porażające. Wyjaśnili, że zostawili czworonoga, bo... był za brzydki! Sprawą zajęła się organizacja Sidewalk Specials, która od razu zaczęła walczyć o przyszłość niewinnego zwierzaka.

Pies nie podobał się właścicielom

Do akcji wkroczyła specjalna fundacja Sidewalk Specials, która błyskawicznie zabrała się za ratowanie psa. Ruszyła akcja, popularyzująca adopcję bezbronnych i bezdomnych psów ze schroniska. Te biedne czworonogi często mają skomplikowaną przeszłość za sobą – tak właśnie było w przypadku Nelly, porzuconej ze względu na urodę.

Na początku do schroniska nie spłynęła żadna oferta adopcji. Nikt nie zainteresował się przygarnięciem psiaka. Wszyscy uważali, że winny jest jego wygląd. Psy tego rodzaju zawsze mają najtrudniej, muszą długo czekać, by znów znaleźć się w dobrych i bezpiecznych rękach. Z zazdrością spoglądają na inne zwierzęta, które szybko trafiają do nowych domów. Nelly od samego początku miała pod górkę. Mało kto zauważał ją w boskie, bo jej ciemna sierść zlewała się z kolorem ścian. Osoby, które oglądały psy w schronisku mijały boks, bo nie wiedziały, że siedzi tam jakikolwiek pies.

Całe szczęście, akcja w mediach społecznościowych szybko stała się skuteczna. Po kilku tygodniach Nelly w końcu zaczęła się uśmiechać. Wreszcie ktoś się zainteresował tym bezbronnym czworonogiem i postanowił zabrać go do siebie do domu. Nelly otrzymała nowe imię - Lily. Trafiła w ręce opiekunów, którzy stwierdzili, że jest bardzo piękna!

DZISIAJ GRZEJE:1.Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. W trakcie zabawy postrzelili kota bronią
2. Owczarek niemiecki ugryzł 17-latkę w twarz podczas zdjęć. Mamy zdjęcie po ataku

Lily mieszka na dużej farmie, przyjaźni się z różnymi innymi zwierzętami gospodarskimi. Uwielbia towarzystwo innych stworzeń. To bardzo towarzyski pies, powoli już zapominający o krzywdzie, która go spotka ze strony poprzednich właścicieli. Czworonóg sporą część życia spędził na walce o przetrwanie każdego dnia. Teraz w końcu ma swoje bezpieczne miejsce na ziemi, gdzie może zaznać spokoju i bezpieczeństwa.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIE:

Nelly znalazła nowych właścicieli!Nelly znalazła nowych właścicieli!
youtube/Sidewalk_Specials

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu znajduje się kot. Zaledwie 3% internautów potrafi go znaleźć, dasz radę?
  2. Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. Ucierpiał niewinny kot
  3. 6 rzeczy, których nie wiedziałeś o owczarkach niemieckich. Niektóre psy są białe
  4. Odkrył swój talent będąc szczeniakiem. Kilka lat później pokazał go w "Mam talent"
  5. Chciał wykąpać gigantycznego psa. Reakcja czworonoga bawi do łez
  6. Chihuahua ważyła ledwo ponad kilogram. Kiedy trafiła do schroniska nie potrafiła nawet siedzieć

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł