Pies robił wszystko, by uniknąć kąpieli
Źródło: youtube/Life with Malamutes

Chciał wykąpać gigantycznego psa. Reakcja czworonoga bawi do łez

11 Maja 2020

Pies robił wszystko, by nie wejść do wanny. Czworonóg nie był kąpany od dwóch miesięcy, jednak w ogóle mu to nie przeszkadzało.

Ogromny pies, którego sierść przypomina gęste futro niedźwiedzia siedział smutny w kącie łazienki. Nawet nie chciał spoglądać w stronę kamery. Co było powodem takiego zachowania? Prawda jest naprawdę zaskakująca...

Pies nie miał ochoty na kąpiel

Uroczy czworonóg wpatrywał się w ścianę. Robił wszystko, aby nie spoglądać na wannę, która stała obok. Zwierzę wiedziało z czym wiążę się jego obecność w łazience. Nie miało zamiaru do tego dopuścić, choć ostatnio było kąpane 2 miesiące temu! Tak, właściciel chciał wykąpać ogromnego psa, jednak to wcale nie było takie proste. Bo jak przekonać kogoś, aby wszedł do wanny z wodą? Przecież mówimy tu o wielkim psie, a nie o malutkim yorku.

Właściciel zdecydował się na podstęp. Postanawił zwabić czworonoga, oferując mu ulubione przekąski ze słoika. Choć zwierzę wcale nie miało zamiaru ulec, to w końcu skusiło się na smakołyki. Wystawiło język, by spróbować jedzenia. Niestety, nie oznaczało to, że chętnie wskoczy pod prysznic.

Widząc opór psiaka, mężczyzna postanowił działać dalej. Wysmarował brzeg wanny specjalnym smakołykiem, który miał pomóc zwierzakowi w przełamaniu strachu przed wodą. Zachęcał go nawet ręcznik, pływający w napuszczonej wodzie. Niestety, czworonóg mocno się zapierał, by nie zmoczyć futra. Cały się trząsł, choć powoli wsadzał głowę do środka wanny. Jak widać, podstęp ze słodyczami był bardzo skuteczny. Zwierzak nie mógł się powstrzymać. Po chwili pies się odwrócił i schował się w dobrze znanej kryjówce. Trzeba było znów zacząć wszystko od nowa. Czworonóg był bardzo uparty. Nic go nie przekona do kąpieli.

DZISIAJ GRZEJE:1. Schronisko chciało uśpić "najsmutniejszego kota w internecie". Nagle weterynarz przekazała ważną wiadomość
2. Golden retriever uratował małego kotka. Przyniósł go ledwo żywego w pyszczku

W końcu przyszła właścicielka, która namówiła czworonoga do wskoczenia do wanny. Jednak pobyt pod prysznic nie należał do najprzyjemniejszych. Zwierzę nie poruszało się, nawet nie drgnęło. Wyglądało tak, jakby chciało po prostu przeczekać te najgorsze chwile. Jednak nie można odmówić mu jednego – wyglądało naprawdę uroczo w małej wannie.

Wideo skradło serca internautów. Zobaczcie jak pies unikał kąpieli. Wasze psy też nie lubią wody?

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIE:

Pies wzbraniał się przed kąpieląPies wzbraniał się przed kąpielą
youtube/Life with Malamutes

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uratowała maleńkiego kotka ze śmietnika. Dopiero po czasie zrozumiała, z czym dokładnie ma do czynienia
  2. Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. W trakcie zabawy postrzelili kota bronią
  3. 6 rzeczy, których nie wiedziałeś o owczarkach niemieckich. Niektóre psy są białe
  4. Beagle - szczeniak, charakter, wychowanie, wszystko, co musisz wiedzieć o rasie
  5. Psy mieszkały całe życie na łańcuchu. Nagrano moment, gdy zostały uwolnione, wzruszające
  6. Była wychłodzona i głodna. Mała wiewiórka pilnie potrzebowała pomocy

Źródło: YouTube

Następny artykuł