Pies siedzi na podłodze
Źródło: reddit/unknownninjah

Zobaczył wychudzonego psa na cudzym podwórku. Zachowanie mężczyzny zasługuje na medal

10 Maja 2020

Pies nie miał siły się ruszać, ledwo stał na nogach. Był tak chudy, że można było mu policzyć wszystkie kości. Pewien mężczyzna zauważył biednego czworonoga. Nie odjechał dalej, a pobiegł pomóc.

Pies musiał nie jeść przez wiele tygodni. Było mu widać wszystkie kości, skóra zwisała nie miała się na czym trzymać. Widać było, że ktoś w okropny sposób traktuje zwierzę nie dając mu nic do jedzenia i picia. Czworonóg umierał. Jego właściciel chciał go zagłodzić na śmierć.

Mężczyzna ukradł psa, aby mu pomóc

Pewnego dnia jadąc samochodem na Karaibach pewien mężczyzna zauważył biednego psiaka na cudzym podwórku. Próbował dostać się do właścicieli, jednak nikt nie chciał mu pomóc. Po zawołaniu czworonoga, ten ledwo podszedł na cienkich nogach i zaczął merdać ogonem. Widać było, że sprawia mu to dużo bólu i cierpienia. Pies nie miał siły nawet na tak prostą czynność.

Mężczyzna wiedział, że nie może zostawić psiaka w potrzebie, zaczął głośno wołać w kierunku właścicieli, ale cały czas nikt mu nie odpowiadał. Całą sytuację zauważył inny przechodzeń. Podszedł i wypowiedział kilka słów, które tylko zmotywowały mężczyznę do działania.

- Jedyne, co ci przeszkadza, to ogrodzenie, mój bracie. Musisz się na nie wspiąć i podać psa w moje ręce - miał powiedzieć przechodzeń.

DZISIAJ GRZEJE:1.Zobaczył kotkę, która prosi o jedzenie. Gdy poszedł za nią odkrył zatrważającą prawdę
2. Zdarza ci się krzyknąć na psa? Nigdy więcej tak nie zrobisz, gdy dowiesz się, jak się wtedy czuje

Mężczyzna wspiął się na siatkę i przeskoczył ją, dostając się do czworonoga. Chwilę później trzymał biedną psinkę na rękach i podał ją przechodniowi. Mężczyźni ukradli psa, ale zrobili to w dobrej wierze. Nie wiadomo, ile czasu zwierzę przeżyłoby jeszcze bez jedzenia i wody.

Pies został zabrany do domu naszego bohatera. Cała historia wyszła na jaw, ponieważ opisał ją na portalu Reddit podpisując się pseudonimem unknownninjah. Mężczyzna pokazał na fotografiach jak zmienił się już jego psiak! Zwierzę otrzymało na imię Sunny. Widać, że już niczego mu nie brakuje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piesU psa było widać wszystkie kości
reddit/unknownninjah

PiesDziś zwierzę jest pulchniutkie
reddit/unknownninjah

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyniosła do domu maleńkiego kociaka. Bała się co zrobi pies, reakcja pupila przeszła jej najśmielsze oczekiwania
  2. 5 chorób, które najczęściej atakują koty. Powinieneś na nie uważać
  3. Znaleźli pod domem wilka. Zaniemówili, kiedy odkryli prawdę
  4. 10-dniowy kotek wpadł do studzienki. Kocia opiekunka pobladła
  5. Znaleźli 9-miesięcznego szczeniaka w worku. Pracownicy schroniska nie widzieli tak okropnego przypadku przez 30 lat
  6. Wyjrzeli przez okno i zobaczyli niedźwiedzia. Zwierzę wspinało się po balkonach, nagranie

Źródło: webniusy

Następny artykuł